Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Крок України до «зеленого» завтра

Україна побачила важливий крок у напрямку створення енергоефективного майбутнього: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України («Держенергоефективність»), компанія Viessmann Climate Solutions й Асоціація декарбонізації «Коген Україна» підписали меморандум про співпрацю

Зображення Підписання меморандуму про співпрацю Держенергоефективності, «Коген Україна» та компанії «Viessmann»

Подія відбулася під час брифінгу в інформаційному агентстві «Укрінформ». У фокусі— захист енергоресурсів, скорочення викидів СО2 та трансформація «зеленої» енергетики шляхом впровадження інноваційних інженерних рішень, створених на базі досвіду країн ЄС.

Зображення голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва

Підписання меморандуму не лише скорочує відстань між державними органами, бізнесом та громадськими організаціями, а й відчутно прискорює прогрес в питаннях декарбонізації та енергобезпеки. Крім того, як зауважила голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва: «Ми в Держенергоефективності готуємо унікальний для українців інструмент — українську національну платформу декарбонізації UANDP. Проєкт, до якого долучається компанія Viessmann CS Ukraine — це програмне рішення, на якому є «зелений університет», де проводитиметься навчання для муніципалітетів і бізнесу».

Зображення директор Viessmann CS Ukraine Олександр Збанко

«Обираємо діяти на випередження. Технології Viessmann Climate Solutions показали, що енергетичних і кліматичних цілей, поставлених у Європі на 2050 рік, можна досягти вже сьогодні. Віримо, це стратегічне партнерство стане сходинкою до зміцнення сталого розвитку України навіть в умовах невизначеності»,— наголошує СЕО Viessmann CS Ukraine Олександр Збанко.

Модернізація старих інженерних систем шляхом впровадження нових технологій, істотно підвищує ефективність роботи, перш за все — енергоефективність.

Зображення заступник директора Viessmann CS Ukraine  Віктор Трембовельський

«У нашому розпорядженні широкий спектр сучасних технологій, які Viessmann вже понад 20 років впроваджує в Україні— це транспортабельні котельні, когенераційні установки, сонячні станції, теплові насоси, низькотемпературні котли, побутове конденсаційне обладнання»,— зазначив заступник директора Viessmann CS Ukraine Віктор Трембовельський.

Співпраця дасть змогу розширити доступ українців безвуглецевих рішень та новацій.

Довідка

«Держенергоефективності»

Держенергоефективності є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, альтернативних видів палива.

Компанія Viessmann Climate Solutions

Заснована в 1917 році як виробник опалювальної техніки, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним світовим постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії. Центр енергопостачання заводів Viessmann використовує різні джерела енергії - рідке паливо і газ, а також біомасу, енергію сонця та тепло, отримане з повітря й ґрунту.

В Україні Viessmann Climate Solutions впроваджує інновації вже впродовж 24 років, за цей час неодноразово отримувала відзнаку якості продукту та бізнесу. Viessmann CS Ukraine має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні. Компанія є членом ЕВА та Укртеплокомуненерго, співпрацює з USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями. Має власну Академію Viessmann з навчальними класами в КНУБА та КПІ й надає освітню підтримку в області інноваційної інженерії як студентам, так і проєктувальникам, інженерам, викладачам технічних закладів.

Асоціація «Коген Україна»

Всеукраїнська асоціація, яка сприяє розвитку когенерації і цілями якої є декарбонізація, когенерація, енергоефективність та енергонезалежність.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 187

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram