Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Фестиваль Install Fest Ukraine 2024: промокод для безкоштовного квитка

«Асоціація інсталяторів інженерних систем» та «Expo Group International» запрошує взяти участь у головній події 2024 року для інсталяторів, інженерів, торгових підприємств, профільних установ та всіх професіоналів інженерної галузі України — ВИСТАВЦІ ІННОВАЦІЙ ТА РОЗВИТКУ — Install Fest Ukraine 2024! Захід відбудеться 01-03 травня 2024 року в м. Київ, проспект Берестейський, 40-Б ст, ВЦ «Акко Інтернешнл»

Зображення Install Fest 2024

Участь візьмуть найбільші світові заводи виробники HVAC, Plumbing обладнання, виробники покажуть технічні інновації для розвитку галузі та відновлення комунікацій України!

Уперше в Україні, організатори створили можливість підтвердження професійної кваліфікації інсталятора, шляхом отримання фахового сертифіката в професійному кваліфікаційному центрі!

Участь в Install Fest Ukraine 2024 — це можливість зростати професійно, долучитися до відбудови України та визначати нові стандарти! Здобуті знання і навички стануть фундаментом для подальших досягнень в діяльності та внеском у розвиток галузі.

Реєструйтеся за посиланням та активуйте промокод AWT24 для отримання безоплатного квитка на фестиваль Install Fest Ukraine 2024!Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 205

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram