Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

RESIDEO: наша продукція для вашого комфорту

Завдяки інтуїтивним нововведенням Honeywell Home ми, компанія RESIDEO, можемо допомогти нашим клієнтам відчувати комфорт у своєму будинку. Широкий спектр нашої продукції – від оповіщення про невеликий витік води, до фільтрації забруднюючих речовин у повітрі – не залишить без уваги жодного вибагливого користувача

Чому RESIDEO?

RESIDEO (бренд Honeywell Home) – провідний світовий постачальник інноваційних рішень в першу чергу з питань комфорту та безпеки у житлових приміщеннях, а також – це компанія, яка сприяє розповсюдженню низьковольтних електронних продуктів та засобів безпеки.

Resideo Thechnologies Inc. була утворена шляхом виділення з бізнесу корпорації Honeywell в самостійну компанію в жовтні 2018 року.

Відео. Як працює Honeywell Home від RESIDEO у будинку

За більш ніж 130-річну історію в складі Honeywell, а потім і в якості самостійної компанії, Resideo увійшла в число лідерів на ринку автоматизації для сегмента житлового будівництва, маючи в своєму портфелі широкий спектр рішень і устаткування для опалення та водопостачання, автоматизації побутових котлів, систем автоматизації та безпеки для житла.

Спираючись на 130-річний досвід, продукти Honeywell Home від RESIDEO вже успішно впроваджені в 150 мільйонах будинків з кількістю понад 5,6 мільйонів підключених користувачів. Компанія продовжує обслуговувати понад 110 000 підрядників через провідних дистриб'юторів. RESIDEO – компанія на $4,8 мільярда, з приблизно 14 500 співробітників у різних країнах світу.

Безпека вашого дому під нашим контролем

Зображення відео камера для будинку Багато продуктів з широким спектром рішень для домашнього комфорту та безпеки запропоновані продукцією Honeywell Home від RESIDEO.

На основі даної продукції існує понад 3 000 патентів, що діють у всьому світі, та ми продовжуємо знаходити натхнення й нові рішення для створення комфорту кожного споживача, а також забезпечуємо надійність інтуїтивних технологій задля цього.

RESIDEO є невід’ємною частиною житлового будинку, яка забезпечує потреби його господарів без обмежень піклуватися про себе. На сьогоднішній день продукція RESIDEO обслуговує різні сектори, такі як:

  • контроль якості повітря;
  • фільтрація, контроль тиску, витоку та замерзання води;
  • регулювання температури;
  • безпека будинку в цілому.

Високоякісне повітря в будинку

Керуючи температурою, вентиляцією, вологістю та якістю повітря в приміщенні, наші клієнти повністю контролюють мікроклімат в будинку, підлаштовуючи його під свої потреби. Завдяки smart рішенням компанії RESIDEO ми допомагаємо мільйонам людей почувати себе як вдома, оптимізуючи їх домашній затишок.

Герметичні повітропроводи, неякісна ізоляція та навіть час доби можуть навантажувати обладнання з вентиляції та кондиціонування повітря, а також бюджет споживача.

Компанія пропонує ряд продуктів, починаючи від «розумних» терморегуляторів до систем вентиляції та зволоження, які можуть покращити якість повітря в будинку. Це і терморегулятори, що працюють дистанційно завдяки вбудованій Wi-Fi технології; непрограмовані терморегулятори; комплектуючі до них; зволожувачі та осушувачі повітря; ультрафіолетові очищувачі; вентилятори; фільтри для повітря.

Зображення терморегулятор для будинку Доцільні системи фільтрації та датчики, в поєднанні з «розумним» терморегулятором, можуть керувати повітряним потоком в будинку. В результаті якісного технічного обслуговування можна зменшити навантаження на мережу змінного струму, а «розумний» терморегулятор може відстежувати, коли власники знаходиться в помешканні і, відповідно, регулювати температуру, забезпечуючи ефективність та економію витрат.

Існує також багато додаткових факторів, які можуть спричинити зміну температури, включаючи розташування вентиляційного отвору, час доби і навіть кількість сонячного світла, яку отримують зовнішні конструкції будинку.

Датчики та рішення щодо зонування, які підключаються до «розумного» терморегулятора, допомагають рівномірно встановити температуру в усьому будинку, сприяючи комфорту повсюди та зменшенню споживання енергії.

Система домашньої безпеки

Підтримання безпеки будинку на достатньому рівні є вкрай важливим фактором, адже людина не все може проконтролювати та помітити. Від детекторів витоку води до камер спостереження, наші служби безпеки допомагають інформувати мешканців будинку про зміни в приміщенні та допомагати попередити небезпеку до моменту її перетворення на катастрофу. З цього приводу компанія пропонує дверні дзвінки, смарт-камери, датчики та системи безпеки, а також їх комплектуючі.

Підключена система домашньої безпеки є багатофункціональною. Пов’язуючи систему з додатком чи веб-сайтом, користувач може бачити, що відбувається вдома. Коли в будинку відбувається підозріла діяльність, системи безпеки можуть про це попередити.

Витік диму та окису вуглецю, пожежі – реальні проблеми, які потребують швидкої реакції. В такому випадку варто облаштовувати професійно захищений моніторинг у поєднанні з датчиками та пристроями, які контактують між собою, а також з першими реагуючими споживачами, адже кожна секунда в надзвичайній ситуації має вагу.

Цілодобовий моніторинг, а також підключені датчики та пристрої із візуальними та звуковими сповіщеннями повідомляють про небезпечний момент для того, щоб мешканці могли вжити необхідних заходів.

Розумне використання води

Зображення датчик від протікання води Водні системи – важлива складова у будинку та навколишньому середовищі. Наша продукція виходить за межі лише фільтрації, очищення та пом’якшення води, надаючи більше контролю над своїм бюджетом, технікою та збереженням природних ресурсів. До прикладу, продукти Buoy по-справжньому допомагають споживачу зрозуміти механізм водокористування. З цього приводу компанія RESIDEO пропонує детектор витоку води та її замерзання, контролер води для цілого будинку, комплектуючі.

Система управління водою Buoy від RESIDEO може допомогти заощадити на водопостачанні, допомагаючи керувати та контролювати використання води в усьому будинку.

Економія енергії

Можливість контролювати та керувати споживанням енергії в усьому будинку не лише допомагає заощадити кошти, але й може продовжити термін експлуатації обладнання в усьому будинку, в результаті чого зменшується його зношування.

За інноваційної технології енергоефективності терморегулятори з Wi-Fi функціоналом здійснюють інтелектуальний контроль охолодження та опалення будинків. Ця технологія створює термодинамічну модель будинку для того, щоб точно передбачити час обігріву та кондиціонування, а також використання енергії. Це допомагає споживачу використовувати менше енергії та ефективніше здійснювати контроль.

У випадку, коли температура падає, або за великої кількості сонячної радіації комунальні компанії не встигають швидко зреагувати з метою забезпечення комфорту усім споживачам. Підключений терморегулятор може допомогти оптимізувати температуру в будинку в потрібний час залежно від погоди, характеристик будинку та максимальної потреби.

Терморегулятори, що реагують на витрату енергії, є в постійному контакті з мережею та можуть допомогти керувати потребами цієї енергії у години пік, щоб максимально заощадити її, зменшивши тиск на електромережу.

«Розумна» система терморегуляторів від RESIDEO знає тенденції у будівлі та відповідно підлаштовується під кожного споживача. Таким чином, в будинку завжди підтримується ідеальна температура за наявності мешканців та здійснюється економія енергії, за їхньої відсутності.

Встановити і забути

Зображення терморегулятор Продукти та послуги RESIDEO підтримуються додатками, які дозволяють власнику контролювати усі системи і підлаштувати їх під свої потреби.

«Розумні» терморегулятори, а також датчики та системи безпеки RESIDEO підключаються до телефону та здійснюють регулювання параметрів залежно від місцезнаходження мешканців, а також відстежують ситуацію в будинку в цілому.

Розроблені компанією RESIDEO системи автоматики дозволяють кожному споживачу витрачати свій час на важливі для нього речі при сучасному активному ритмі життя.

Засоби керування та автоматизації для систем ОВВК

м. Київ, вул. О. Теліги, 6, корп. 8
тел. + 38 044 391 82 72
факс + 38 044 391 82 01
homecomfort.resideo.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 654

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram