Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Природній газ спільно

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про запрошення України до Енергетичної платформи для спільних закупівель газу.

Про це вона оголосила під час пресконференції з президентом Володимиром Зеленським у Києві.

Зображення Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

«Ми запрошуємо Україну до нашої Енергетичної платформи для спільних закупівель газу», – сказала вона. «Ви знаєте принцип: ми хочемо якнайкраще використати нашу спільну ринкову силу», – заявила фон дер Ляєн.

Європейська комісія прагне, щоб країни ЄС почали спільно купувати газ задовго до літа, щоб уникнути кризи поставок наступної зими.

Комісія має намір опублікувати обсяги газу, які європейські країни планують спільно купувати на початку весни, щоби заздалегідь отримати пропозиції від постачальників.

Країни ЄС повинні забезпечити участь своїх місцевих компаній в придбанні газу в обсягах, еквівалентних 15% газу, необхідного для заповнення до 90% об'єму сховищ власне цієї країни, але великі спільні обсяги закупівлі через ЄС мають суттєво знизити ціну придбаваного газу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 542 / 2023-02-03 12:29:35


Залишити коментар

Telegram