Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Природній газ спільно

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про запрошення України до Енергетичної платформи для спільних закупівель газу.

Про це вона оголосила під час пресконференції з президентом Володимиром Зеленським у Києві.

Зображення Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

«Ми запрошуємо Україну до нашої Енергетичної платформи для спільних закупівель газу», – сказала вона. «Ви знаєте принцип: ми хочемо якнайкраще використати нашу спільну ринкову силу», – заявила фон дер Ляєн.

Європейська комісія прагне, щоб країни ЄС почали спільно купувати газ задовго до літа, щоб уникнути кризи поставок наступної зими.

Комісія має намір опублікувати обсяги газу, які європейські країни планують спільно купувати на початку весни, щоби заздалегідь отримати пропозиції від постачальників.

Країни ЄС повинні забезпечити участь своїх місцевих компаній в придбанні газу в обсягах, еквівалентних 15% газу, необхідного для заповнення до 90% об'єму сховищ власне цієї країни, але великі спільні обсяги закупівлі через ЄС мають суттєво знизити ціну придбаваного газу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 422 / 2023-02-03 12:29:35

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram