Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Новий сектор ВДЕ торує шлях до масового розповсюдження

Зображення припливно-відпливний генератор Ефективність припливно-відпливних генераторів насправді вище, аніж у СЕС чи ВЕС.

Собівартість припливно-відпливних енергетичних установок швидко зменшуєтьсяу міру збільшення масштабів цього відносно нового сектору ВДЕ. Він пропонує конкурентоспроможну альтернативу генерації з дизельного палива на багатьох ринках і стане дешевшим за ядерну енергетику до 2030 року. Масштаб розгорнутих технологій і систем може бути значним. Глобальний ринок припливної енергії до 2050 року може становити до 126 мільярдів фунтів стерлінгів.

Енергетична компанія Nova Innovation отримала 2 мільйони фунтів стерлінгів (2,78 мільйона доларів) від уряду Шотландії для просування виробництва припливних турбін на глобальний рівень.

Фінансування направлене для підтримки проекту Nova VOLT (VOlume Manufacturing and Logistics for Tidal Energy), який має розробити першу європейську складальну лінію для масового виробництва припливних турбін і випробує інноваційні методи і інструменти для відправки, розгортання і моніторингу турбін по всьому світі.

В рамках проекту також будуть вивчені способи поліпшення характеристик турбін, логістики для масового виробництва і розробки нових технологій для забезпечення рентабельної поставки припливних турбін. Крім того, VOLT надасть адаптивну платформу для віддаленого спостереження (ROP) для швидкого моніторингу навколишнього середовища на ділянках припливної енергетики. Тривалість проекту VOLT розрахована з 2021 по 2023 рік.

Наразі турбіни від Nova Innovation більше п'яти років успішно живлять мережу Шетландських островів і незабаром будуть розгорнуті в Північній Америці і континентальній Європі. Висота турбіни від основи сягає трохи менше 14 метрів.

«Проєкт VOLT є важливою віхою у комерціалізації сектора, і я сподіваюся, що Nova Innovation скористається цим фінансуванням для розвитку, що є неймовірно захоплюючою можливістю для просування потенціалу припливної енергії», - сказав Майкл Метісон, секретар кабінету Net Zero в уряді Шотландії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 762 / 2021-08-12 11:06:27

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram