Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Новий сектор ВДЕ торує шлях до масового розповсюдження

Зображення припливно-відпливний генератор Ефективність припливно-відпливних генераторів насправді вище, аніж у СЕС чи ВЕС.

Собівартість припливно-відпливних енергетичних установок швидко зменшуєтьсяу міру збільшення масштабів цього відносно нового сектору ВДЕ. Він пропонує конкурентоспроможну альтернативу генерації з дизельного палива на багатьох ринках і стане дешевшим за ядерну енергетику до 2030 року. Масштаб розгорнутих технологій і систем може бути значним. Глобальний ринок припливної енергії до 2050 року може становити до 126 мільярдів фунтів стерлінгів.

Енергетична компанія Nova Innovation отримала 2 мільйони фунтів стерлінгів (2,78 мільйона доларів) від уряду Шотландії для просування виробництва припливних турбін на глобальний рівень.

Фінансування направлене для підтримки проекту Nova VOLT (VOlume Manufacturing and Logistics for Tidal Energy), який має розробити першу європейську складальну лінію для масового виробництва припливних турбін і випробує інноваційні методи і інструменти для відправки, розгортання і моніторингу турбін по всьому світі.

В рамках проекту також будуть вивчені способи поліпшення характеристик турбін, логістики для масового виробництва і розробки нових технологій для забезпечення рентабельної поставки припливних турбін. Крім того, VOLT надасть адаптивну платформу для віддаленого спостереження (ROP) для швидкого моніторингу навколишнього середовища на ділянках припливної енергетики. Тривалість проекту VOLT розрахована з 2021 по 2023 рік.

Наразі турбіни від Nova Innovation більше п'яти років успішно живлять мережу Шетландських островів і незабаром будуть розгорнуті в Північній Америці і континентальній Європі. Висота турбіни від основи сягає трохи менше 14 метрів.

«Проєкт VOLT є важливою віхою у комерціалізації сектора, і я сподіваюся, що Nova Innovation скористається цим фінансуванням для розвитку, що є неймовірно захоплюючою можливістю для просування потенціалу припливної енергії», - сказав Майкл Метісон, секретар кабінету Net Zero в уряді Шотландії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 804 / 2021-08-12 11:06:27


Залишити коментар

Telegram