Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Підстанції, енергетичне обладнання та гроші - чим допоможе ЄС Україні

Через обстріли російською окупаційною армією української енергетичної мережі 40% інфраструктури не працює. Таких висновків дійшли у Єврокомісії, повідомила єврокомісарка з енергетики Кадрі Сімсон в інтерв'ю «Радіо Свобода»

Зображення обстріли енергетичної інфраструктури Україна Окрім потоків електроенергії із ЕС, які стали можливими завдяки синхронізації енергетичних систем ЄС і України, європейці насамперед націлені на допомогу щодо відновлення зруйнованої електричної мережі, аби стабілізувати енергопостачання.

«Ми створили Фонд підтримки енергетики, разом з Енергетичним співтовариством, щоб країни як із ЄС, так і з-за його меж, могли підтримати ці зусилля» – розповіла Сімсон.

«Українські компанії та люди на місцях зробили дива, щоби продовжувати ремонти на місці, попри безперервні обстріли, і ми повинні забезпечити необхідне обладнання, аби вони могли й далі робити свою роботу. Звичайно, збитки значні. 40% інфраструктури не працює, а отже, зима буде дуже складною.»

«Ми запропонували схему фінансування на наступний рік для України, і вони [українці] справді визначать пріоритети своїх фінансових потреб для відновлення енергетичної інфраструктури. Але в цілому це дасть Україні стабільний потік підтримки: 1,5 мільярда євро щомісяця. І, як я вже зазначала, енергетична інфраструктура є їхнім [українців] однозначним пріоритетом, тому що без тепла, без електроенергії буде дуже важко вижити. Але ми не можемо чекати, поки ці гроші будуть доставлені. Триває робота з пошуку альтернативного обладнання», – зазначила єврокомісарка.

За словами Сімсон, зараз головне завдання – розв'язати логістичні проблеми постачання необхідного обладнання, виробництво яких інколи триває місяці.

«Деякі з цих пристроїв є дуже унікальними, і транспортування є складним завданням. Але я та мої колеги знаємо, як надати цю допомогу, зокрема, за участі міжнародних компаній, тому що частина цього обладнання виробляється за межами Європи в різних часових поясах, різних географічних місцях. За допомогою цих компаній ми крок за кроком доставимо їм необхідні підстанції. І всі компанії, з якими я спілкувався, підтвердили, що вони надають пріоритет українським потребам, тому що ми не можемо залишити мільйони людей без доступу до енергії, коли наближається зима», – підкреслила Сімсон.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 460 / 2022-11-14 10:33:19


Залишити коментар

Telegram