Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Перепони для відновлення інфраструктури України

Ремонт енергетичної інфраструктури України, яка постраждала від російських ракетних обстрілів, окрім дефіциту ускладнюється несумісністю необхідних компонентів, які Києву можуть передати західні партнери, зокрема зі США. Про це повідомляє агенція CNN.

Зображення зруйнована енергетична інфрастуктура України

Як зазначає CNN, США й партнери постали перед проблемою порушень у глобальних ланцюжках постачання обладнання, яке зокрема необхідне для ремонту та відновлення енергетичної інфраструктури України. Вирішити цю проблему у Вашингтоні намагаються разом із приватним сектором. Крім того, деякі з важливих компонентів ремонту енергомережі, які використовуються в Сполучених Штатах, не сумісні з українськими, оскільки призначені для роботи на іншій напрузі та частоті струму.

У США наразі сподіваються, що надання додаткових систем протиповітряної оборони допоможе Україні протистояти російським атакам на критичну інфраструктуру, аби обладнання, що надане західними партнерами, не було знищене.

У короткостроковій перспективі американська сторона намагається визначити розташування пріоритетних для української сторони об'єктів критичної інфраструктури, зокрема щодо водо- й теплопостачання, які забезпечать стійку роботу навіть у разі блекауту, і зосередитись на пошуку необхідної техніки для України по всьому світі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 771 / 2022-12-30 08:11:20


Залишити коментар

Telegram