Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Перепони для відновлення інфраструктури України

Ремонт енергетичної інфраструктури України, яка постраждала від російських ракетних обстрілів, окрім дефіциту ускладнюється несумісністю необхідних компонентів, які Києву можуть передати західні партнери, зокрема зі США. Про це повідомляє агенція CNN.

Зображення зруйнована енергетична інфрастуктура України

Як зазначає CNN, США й партнери постали перед проблемою порушень у глобальних ланцюжках постачання обладнання, яке зокрема необхідне для ремонту та відновлення енергетичної інфраструктури України. Вирішити цю проблему у Вашингтоні намагаються разом із приватним сектором. Крім того, деякі з важливих компонентів ремонту енергомережі, які використовуються в Сполучених Штатах, не сумісні з українськими, оскільки призначені для роботи на іншій напрузі та частоті струму.

У США наразі сподіваються, що надання додаткових систем протиповітряної оборони допоможе Україні протистояти російським атакам на критичну інфраструктуру, аби обладнання, що надане західними партнерами, не було знищене.

У короткостроковій перспективі американська сторона намагається визначити розташування пріоритетних для української сторони об'єктів критичної інфраструктури, зокрема щодо водо- й теплопостачання, які забезпечать стійку роботу навіть у разі блекауту, і зосередитись на пошуку необхідної техніки для України по всьому світі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 733 / 2022-12-30 08:11:20


Залишити коментар

Telegram