Баварська фотоелектрична компанія Armor solar power films GmbH (ASCA) розробила та втілила нову технологію для швидкої та гнучкої інтеграції органічних сонячних батарей (OPV) у скло будь-якого формату та у будь-який фасад.
Вироблену сонячну енергію можна подавати в мережу загального користування або споживати безпосередньо.
Органічні сонячні батареї на основі вуглецю за допомогою спеціального процесу друку наносяться дуже тонкими шарами на фольгу, розкатану до напівпрозорості.
За допомогою скляних балюстрад за технологією Armor ASCA, які вироблятиме та встановлюватиме BGT Bischoff Glastechnik, можна усунути «прогалину» у фасадних конструкціях. Це вперше, коли захисні скляні огороджувальні конструкції у багатоповерхових будинках також можуть генерувати енергію.
Органічні фотоелектричні плівки є податливими, гнучкими, прозорими й можуть бути розроблені відповідно до вимог замовника для пласких чи гнутих поверхонь. Вони можуть бути виготовлені в синьому, зеленому, сірому та червоному кольорах. Немає обмежень щодо форми, довжини, розміру та дизайну. «Ми можемо виготовити сонячні батареї будь-якої форми і таким чином стати частиною архітектури та дизайн-рішення», - пояснює Герман Ісса, старший віце-президент Armor ASCA та директор по розвитку бізнесу та управління проєктами.
Перший пілотний проєкт уже реалізовано. Скляні балюстради з вбудованою сонячною плівкою почали працювати в ОСББ у Штутгарті, Німеччина, в травні 2021 р.
Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok. Долучайтесь!
Переглянуто: 3 062 / 2021-08-23 14:45:21