Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків»

ДБН200 У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13 січня 2017 р. було презентовано новий ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків», затверджений наказом Мінрегіону від 08.07.2016 № 220. Нова версія ДБН розроблена на заміну ДБН В.2.6-31:2006 (зі змінами від 1 липня 2013 р.). Документ набирає чинності з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня публікації в офіційному друкованому виданні Мінрегіону «Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України». Очікується, що новий ДБН вступить у дію з 1 травня 2017 року.

Новий документ містить терміни та визначення понять щодо показника енергоефективності будівлі, вимоги до теплотехнічних показників елементів теплоізоляційної оболонки будівель, унормований порядок складання енергетичного паспорта будівлі. В додатках міститься карта-схема температурних зон України та дані щодо тепловологісного режиму приміщень, матеріалів у конструкціях та температура зовнішнього повітря для теплотехнічних розрахунків. Також ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків» визначає програмне забезпечення, що передбачає охоплення в одній програмі всього технологічного процесу визначення енергоефективності будівлі та дає можливість енергоаудиторам мати відкритий доступ до бази даних. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням.

Основні законопроекти («Про житлово-комунальні послуги», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про комерційний облік комунальних послуг», «Про Фонд енергоефективності»), які мають супроводжувати дані державні будівельні норми, наразі перебувають на розгляді у Парламенті. Їх прийняття є одним із пріоритетів у процесі реформування сфери енергозбереження та житлово-комунального господарства України.

Cкачати повністюДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» можназа посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 9 140 / 2017-01-14 09:18:45


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram