Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків»

ДБН200 У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13 січня 2017 р. було презентовано новий ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків», затверджений наказом Мінрегіону від 08.07.2016 № 220. Нова версія ДБН розроблена на заміну ДБН В.2.6-31:2006 (зі змінами від 1 липня 2013 р.). Документ набирає чинності з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня публікації в офіційному друкованому виданні Мінрегіону «Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України». Очікується, що новий ДБН вступить у дію з 1 травня 2017 року.

Новий документ містить терміни та визначення понять щодо показника енергоефективності будівлі, вимоги до теплотехнічних показників елементів теплоізоляційної оболонки будівель, унормований порядок складання енергетичного паспорта будівлі. В додатках міститься карта-схема температурних зон України та дані щодо тепловологісного режиму приміщень, матеріалів у конструкціях та температура зовнішнього повітря для теплотехнічних розрахунків. Також ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будинків» визначає програмне забезпечення, що передбачає охоплення в одній програмі всього технологічного процесу визначення енергоефективності будівлі та дає можливість енергоаудиторам мати відкритий доступ до бази даних. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням.

Основні законопроекти («Про житлово-комунальні послуги», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про комерційний облік комунальних послуг», «Про Фонд енергоефективності»), які мають супроводжувати дані державні будівельні норми, наразі перебувають на розгляді у Парламенті. Їх прийняття є одним із пріоритетів у процесі реформування сфери енергозбереження та житлово-комунального господарства України.

Cкачати повністюДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» можназа посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 9 227 / 2017-01-14 09:18:45


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram