Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насоси OLIJU – репутація, якість, ефективність

В. Полтава

Ринок насосного обладнання України є доволі насиченим пропозиціями від різних виробників. Пропонуємо ознайомитися з продукціє під торгівельною маркою OLIJU – відомого європейського виробника, чия майже півсторічна діяльність на ринку насосного обладнання закріпила за ним сталу репутацію постачальника продукції високої якості, надійності та ефективності

Компанія OLIJU – це португальська компанія-виробник насосів з повним циклом виробництва – від розробки моделі насоса до його виробництва. Компанія створена 1976 року у місті Аркосело португальським інженером Хуліо Ногеіра Родрігесом. Компанія сімейна, зараз нею керує син засновника Педро Родрігес, тому питання репутації – основа бізнесу компанії.

З самого моменту свого заснування компанія виробляла й до сьогодні виробляє насосне обладнання. OLIJU пропонує широку лінійку насосів для циркуляції, підвищення тиску, чи для дренажу або каналізації, які можуть задовольнити будь-який запит клієнта у побуті, промисловості, сільському господарстві, промисловості тощо, див. рис. 1.

Зображення насоси OLIJU

Рис. 1. Асортимент насосів для побуту, промисловості та сільського господарства

На всіх етапах виробництва комплектуючих та готових насосів діє вхідний та вихідний контроль якості. Кожен готовий виріб проходить фінальний контроль якості та випробування, що гарантує споживачеві високу якість і довготривалу надійність придбаних насосів OLIJU. Більше 90% комплектуючих насосів компанія виробляє самостійно. Коли мова заходить про гідравлічну ефективність, надійність і якість, насоси OLIJU визнані одними з найкращих у світі. Добре спрофільовані робочі колеса, робочий вал та внутрішні поверхні статору, вхідні та вихідні патрубки мають високий клас чистоти механічної обробки. Двигуни насосів OLIJU – це високоефективні та економні двигуни, які гарантують заявлені параметри насосів та довготривалий термін експлуатації й великий ресурс роботи насоса.

Модельний ряд насосів OLIJU

Основні серії насосів OLIJU:

  • відцентрові горизонтальні насоси CHS та CMH;
  • відцентрові вертикальні насоси CMV та CMVR;
  • відцентрові моноблочні насоси MB;
  • дренажні насоси DRENO;
  • дренажно-каналізаційні насоси VORTEX, SV та MC;
  • каналізаційні насоси з подрібнювальним механізмом SGR GRINDER;
  • свердловинні насоси SFI, SPI.

Найпопулярніша серія насосів – відцентрові багатоступінчасті горизонтальні насоси CHS, рис. 2. Насос призначений для приватного, промислового та комерційного використання. Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 з робочим валом із нержавіючої сталі AISI 416 та дифузором із технополімеру Noryl, він зазвичай застосовується для циркуляції чистої води з температурою до +40 °С та на насосних станціях підвищення тиску з 2-ма або 3-ма насосами. В залежності від моделі напір (висота нагнітання) сягає 88 м, подача 22 м3/год, потужність – 0,37÷3 кВт.

Зображення Насоси OLIJU серії CHS, CMH, CMV та CMVR

Рис. 2. Насоси OLIJU серії CHS, CMH, CMV та CMVR

Насос серії CMH відрізняються від CHS тим, що його корпус та супорт виготовлені із чавуну GG25, але робочі частини, включно із робочим колесом виготовлені зі нержавіючої сталі AISI 304. Насос має робочий валом із нержавіючої сталі AISI 416 та дифузор із технополімеру Noryl. Технічні дані – подібні до CHS.

Відцентрові багатоступінчасті вертикальні насоси CMV також мають корпусні деталі, що виготовлені із чавуну GG25, а робочі частини насосу, включно із робочим колесом, виготовлені зі нержавіючої сталі AISI 304 з робочим валом із нержавіючої сталі AISI 416 та дифузором із технополімеру Noryl. Максимальний тиск сягає 103 м, подача 22 м3/год, діапазон потужності – 0,8÷4 кВт.

Відео. Як правильно підключити насос до перетворювача частоти

Подальшим розвитком технічних рішень, застосованих у серії CMV, стали багатоступеневі вертикальні насоси CMVR підвищеної потужності (4÷11 кВт) з висотою нагнітання 105 м та подачею до 60 м3/год, які частіше застосовуються у промисловості та комерційній сфері, аніж у побуті. Занурювальні дренажні насоси DRENO S та DRENO R (рис. 3) конструктивно мають дуже низький рівень входу у лінію всмоктування, тому вони якнайкраще підходять для дренажу рідини з підвалів та викачування з ємностей. Обидві моделі мають подвійні гумові сальники, посилене графітне торцеве ущільнення, корпус із неіржавіючої сталі, робоче колесо із неіржавіючої сталі AISI 304 з робочим валом із нержавіючої сталі AISI 420 і розраховані на перекачування забрудненої рідини із твердими включеннями до 5 мм при температурі до +40 °С.

Зображення Дренажні насоси OLIJU серії DRENO S та DRENO R

Рис. 3. Дренажні насоси OLIJU серії DRENO S та DRENO R

Каналізаційні насоси серій VORTEX, SV та MC (див. рис. 4) в залежності від моделі мають подвійні гумові сальники, посилені графітні чи керамічні торцеві ущільнювачі, корпус із неіржавіючої сталі чи чавуну відповідних марок, робочий вал насоса із нержавіючої сталі AISI 420, робоче колесо із чавуну GG25 чи неіржавіючої сталі AISI 304. Технічні характеристики насосів перекривають всі випадки практичного застосування для перекачування забрудненої води та фекальних стоків у побуті, для комерційного чи промислового застосування.

Зображення Каналізаційні насоси OLIJU серій VORTEX, SV, MC та SGR GRINDER

Рис. 4. Каналізаційні насоси OLIJU серій VORTEX, SV, MC та SGR GRINDER

Каналізаційні насоси SGR GRINDER оснащені ріжучим механізмом з нержавіючої сталі AISI 420, який подрібнює тверді та м’які відходи перед їх потраплянням у систему стоків.

Компанія постійно розширює свій модельний ряд новинками насосів. Також компанія 15% своєї продукції виготовляє для OEM-покупців (що продають продукцію під своїми торгівельними марками) – тобто ви можете насправді із задоволенням користуватися насосом OLIJU, навіть не знаючи про це.

Насоси OLIJU облаштовані якісною керуючими компонентами. Компанія тісно співпрацює з відомим іспанським виробником автоматики для насосів – компанією COELBO. Така співпраця дозволяє компаніям запропонувати своїм клієнтам комплексні рішення для водопостачання та підвищення тиску з одних рук.

Надійні та ефективні якісні насоси OLIJU – це вдалий вибір як для приватних замовників, так і для промислово-комерційного застосування.

Ексклюзивний представник виробника в Україні – компанія ТОВ «ВІТАП»

Тел. +380 (66) 124-66-07
Тел. +380 (67) 144-45-60
E-mail: sales@coelbo.com.ua
www.onwater.com.ua
facebook.com/vitap.tov/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 021


Залишити коментар

Telegram