Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Застосування Багатоступінчастих насосів для водопостачання та перетворювачі частоти

Розглянемо вертикальний та горизонтальний багатоступінчасті насоси для водопостачання португальського виробника OLIJU. Дізнаємося про сфери застосування, технічні характеристики, нюанси з встановлення насосів та використання спеціальної автоматики яка економить електроспоживання

Зображення багатоступінчасті насоси для насосних станцій

Про виробника насосів OLIJU

Португальський завод насосного обладнання OLIJU працює на ринку насосного обладнання з 1975 року. Компанія сімейна, питання репутації та якості – основа бізнесу виробника. Завод володіє повним циклом виробництва – від розробки моделі насоса до його упаковки . Португальський виробник пропонує широку лінійку насосів для циркуляції, підвищення тиску, дренажу або каналізації, які можуть задовольнити будь-який запит клієнта: у побуті, цивільному будівництві, сільському господарстві, промисловості тощо.

Багатоступінчасті насоси

Розглянемо популярні багатоступінчасті насоси серії CMV (вертикальний) та CHS (горизонтальний) призначені для водозабезпечення, підвищення тиску чи циркуляції води. Використовуються в побутовому, цивільному та промисловому секторі. Насоси рекомендуються для комплектації насосних станцій підвищення тиску або пожежогасіння.

Насос серії CMV

Зображення багатоступінчастий насос серії CMV

Зображення насос СМV багатоступінчастий для водопостачання

Зображення гідравлічні_криві_насоса_CMV

Вртикальний багатоступінчастий насос серії CMV комплектується з’єднанєм з прокладками та інструкцією. Зовнішній корпус насоса вироблено з нержавіючої сталі, основа та супорт виконані з чавуну. Робочі колеса з нержавіючої сталі (AISI304), вал з нержавіючої сталі (AISI 420). Дифузор з норилу зі скловолокном .Торцеве ущільнення з вуглеграфіту.

Робочі параметри серії:

  • Напір від 40 до 103 м;
  • Розхід 7,2 - 22 м³/год;
  • Потужність від 0,8 до 4 кВт;
  • Живлення: 220 чи 380 вольт.

Підключення в серії від одного дюйма до дюйма з чвертю.
Вага в залежності від потужності від 14,5 до 45 кг.

Насос серії CHS

Зображення багатоступінчастий насос із серії CHS

Зображення розріз-насоса-CHS

Зображення робочі-криві-насосів-CHS

До комплектації багатоступінчастого насоса із серії CHS входить: насос та інструкція. Корпус насоса вироблено з нержавіючої сталі, супорт виконаний із алюмінію. Робочі колеса з нержавіючої сталі (AISI 304). Вал насоса з нержавіючої сталі (AISI 420) Дифузор з норилу зі скловолокном, а торцеве ущільнення з вуглеграфіту.

Робочі параметри серії:

  • Напір 88 м;
  • Розхід 3,9 - 22 м³/год;
  • Потужність від 0,37 до 3 кВт;
  • Живлення: 220 чи 380 вольт.

Підключення в серії від одного дюйма до двох дюймів.

Вага в залежності від потужності від 5.1 до 20.6 кг.

Насоси серії CMV монтується у вертикальному положенні, а насоси CHS горизонтальному положенні. Насоси мають бути встановлені у закритому приміщенні та захищений від несприятливих погодних умов.

Якщо насоси постачаються в складі насосної станції підвищення тиску чи пожежогасіння, в такому разі вони монтуються в зборі на рамі, з комплектом колекторів та автоматикою керування. Такі станції постачаються у готовій комплектації, не потребують додаткових конструктивних елементів та повністю готові для монтажу та експлуатації.

Відео. Підключення багатоступінчастого насоса до перетворювача частоти

Особливість насосів обох серій – насоси призначені для роботи з перетворювачами частоти.

Перетворювачі частоти COELBO

Зображення перетворювач частоти COELBO для насоса

Португальський виробник насосного обладнання плідно співпрацює з відомим іспанським виробником автоматики для насосів – компанією COELBO.

Перетворювачі частоти – це найбільш новітні та досконалі за технологією тип автоматичних пристроїв для цілковитого захисту насосів та керування насосним обладнанням в складі насосних станцій.

Облаштування насосів перетворювачами частоти має ряд вагомих переваг у порівнянні з іншими типами насосної автоматики, як то реле чи контролери, а саме:

• Збільшення нормативного ресурсу роботи насоса в 2 рази;
• Економія електроенергії до 70%;
• Набагато більший комфорт для споживача – стабільний та постійний тиск в будь-якій точці системи водопостачання.

Компанія COELBO представляє широку лінійку перетворювачів частоти які призначені для керування роботою 1 чи 3х-фазних насосів у різноманітному виконанні – проточному, навісному чи з монтажем на двигун насоса.

Особливості лінійки:

• автоматика працює за принципом Plug&Play та розроблена для керування тільки насосним обладнанням, а не вентиляторами чи то конвеєрами;
• захист від сухого ходу, від перевантаження, від підвищеної чи зниженої напруги, перекосу фаз тощо;
• функція автоматичний перезапуск (при відновленні подачі води чи електропостачання);
• функція «розумний» контроль температури інвертора (захист від перегріву);
• функція захисту від морозу AntiFreeze;
• функція почергового ввімкнення насосів важливо для насосних станції (каскадний режим);
• LED-індикація режимів роботи та кодів помилок;
• цифровий манометр;
• примусове охолодження;
• компактні розміри

Надійні та ефективні якісні насоси OLIJU та автоматика COELBO – це вдалий вибір як для приватних замовників, так і для промислово-комерційного застосування.

За додатковою інформацією та замовлення ефективного обладнання звертайтеся до ексклюзивного представника OLIJU та COELBO в Україні – компанії «ВІТАП».

Ексклюзивний представник виробника в Україні – компанія ТОВ «ВІТАП»

Тел. +380 (66) 124-66-07
Тел. +380 (67) 144-45-60
E-mail: sales@coelbo.com.ua
www.onwater.com.ua
facebook.com/vitap.tov/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 684

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram