Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Застосування Багатоступінчастих насосів для водопостачання та перетворювачі частоти

Розглянемо вертикальний та горизонтальний багатоступінчасті насоси для водопостачання португальського виробника OLIJU. Дізнаємося про сфери застосування, технічні характеристики, нюанси з встановлення насосів та використання спеціальної автоматики яка економить електроспоживання

Зображення багатоступінчасті насоси для насосних станцій

Про виробника насосів OLIJU

Португальський завод насосного обладнання OLIJU працює на ринку насосного обладнання з 1975 року. Компанія сімейна, питання репутації та якості – основа бізнесу виробника. Завод володіє повним циклом виробництва – від розробки моделі насоса до його упаковки . Португальський виробник пропонує широку лінійку насосів для циркуляції, підвищення тиску, дренажу або каналізації, які можуть задовольнити будь-який запит клієнта: у побуті, цивільному будівництві, сільському господарстві, промисловості тощо.

Багатоступінчасті насоси

Розглянемо популярні багатоступінчасті насоси серії CMV (вертикальний) та CHS (горизонтальний) призначені для водозабезпечення, підвищення тиску чи циркуляції води. Використовуються в побутовому, цивільному та промисловому секторі. Насоси рекомендуються для комплектації насосних станцій підвищення тиску або пожежогасіння.

Насос серії CMV

Зображення багатоступінчастий насос серії CMV

Зображення насос СМV багатоступінчастий для водопостачання

Зображення гідравлічні_криві_насоса_CMV

Вртикальний багатоступінчастий насос серії CMV комплектується з’єднанєм з прокладками та інструкцією. Зовнішній корпус насоса вироблено з нержавіючої сталі, основа та супорт виконані з чавуну. Робочі колеса з нержавіючої сталі (AISI304), вал з нержавіючої сталі (AISI 420). Дифузор з норилу зі скловолокном .Торцеве ущільнення з вуглеграфіту.

Робочі параметри серії:

  • Напір від 40 до 103 м;
  • Розхід 7,2 - 22 м³/год;
  • Потужність від 0,8 до 4 кВт;
  • Живлення: 220 чи 380 вольт.

Підключення в серії від одного дюйма до дюйма з чвертю.
Вага в залежності від потужності від 14,5 до 45 кг.

Насос серії CHS

Зображення багатоступінчастий насос із серії CHS

Зображення розріз-насоса-CHS

Зображення робочі-криві-насосів-CHS

До комплектації багатоступінчастого насоса із серії CHS входить: насос та інструкція. Корпус насоса вироблено з нержавіючої сталі, супорт виконаний із алюмінію. Робочі колеса з нержавіючої сталі (AISI 304). Вал насоса з нержавіючої сталі (AISI 420) Дифузор з норилу зі скловолокном, а торцеве ущільнення з вуглеграфіту.

Робочі параметри серії:

  • Напір 88 м;
  • Розхід 3,9 - 22 м³/год;
  • Потужність від 0,37 до 3 кВт;
  • Живлення: 220 чи 380 вольт.

Підключення в серії від одного дюйма до двох дюймів.

Вага в залежності від потужності від 5.1 до 20.6 кг.

Насоси серії CMV монтується у вертикальному положенні, а насоси CHS горизонтальному положенні. Насоси мають бути встановлені у закритому приміщенні та захищений від несприятливих погодних умов.

Якщо насоси постачаються в складі насосної станції підвищення тиску чи пожежогасіння, в такому разі вони монтуються в зборі на рамі, з комплектом колекторів та автоматикою керування. Такі станції постачаються у готовій комплектації, не потребують додаткових конструктивних елементів та повністю готові для монтажу та експлуатації.

Відео. Підключення багатоступінчастого насоса до перетворювача частоти

Особливість насосів обох серій – насоси призначені для роботи з перетворювачами частоти.

Перетворювачі частоти COELBO

Зображення перетворювач частоти COELBO для насоса

Португальський виробник насосного обладнання плідно співпрацює з відомим іспанським виробником автоматики для насосів – компанією COELBO.

Перетворювачі частоти – це найбільш новітні та досконалі за технологією тип автоматичних пристроїв для цілковитого захисту насосів та керування насосним обладнанням в складі насосних станцій.

Облаштування насосів перетворювачами частоти має ряд вагомих переваг у порівнянні з іншими типами насосної автоматики, як то реле чи контролери, а саме:

• Збільшення нормативного ресурсу роботи насоса в 2 рази;
• Економія електроенергії до 70%;
• Набагато більший комфорт для споживача – стабільний та постійний тиск в будь-якій точці системи водопостачання.

Компанія COELBO представляє широку лінійку перетворювачів частоти які призначені для керування роботою 1 чи 3х-фазних насосів у різноманітному виконанні – проточному, навісному чи з монтажем на двигун насоса.

Особливості лінійки:

• автоматика працює за принципом Plug&Play та розроблена для керування тільки насосним обладнанням, а не вентиляторами чи то конвеєрами;
• захист від сухого ходу, від перевантаження, від підвищеної чи зниженої напруги, перекосу фаз тощо;
• функція автоматичний перезапуск (при відновленні подачі води чи електропостачання);
• функція «розумний» контроль температури інвертора (захист від перегріву);
• функція захисту від морозу AntiFreeze;
• функція почергового ввімкнення насосів важливо для насосних станції (каскадний режим);
• LED-індикація режимів роботи та кодів помилок;
• цифровий манометр;
• примусове охолодження;
• компактні розміри

Надійні та ефективні якісні насоси OLIJU та автоматика COELBO – це вдалий вибір як для приватних замовників, так і для промислово-комерційного застосування.

За додатковою інформацією та замовлення ефективного обладнання звертайтеся до ексклюзивного представника OLIJU та COELBO в Україні – компанії «ВІТАП».

Ексклюзивний представник виробника в Україні – компанія ТОВ «ВІТАП»

Тел. +380 (66) 124-66-07
Тел. +380 (67) 144-45-60
E-mail: sales@coelbo.com.ua
www.onwater.com.ua
facebook.com/vitap.tov/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 329

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram