Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Міжнародна конференція «Енергія з біомаси 2017» запрошує

En_200 Біоенергетика України продовжує впевнене зростання. З 2017 р. розпочались дискусії та робота по спрощенню доступу бізнесу до ресурсів біомаси, створенню внутрішнього ринку біомаси та біопалив, в тому числі біржі біопалив. 11 квітня 2017 року Президент України підписав Закон №1959-VIII від 21.03.2017 р. “Про внесення змін до Закону України “Про теплопостачання” щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії”. Закон передбачає встановлення органами місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних джерел, на рівні 90% від діючого тарифу на тепло з газу або середньозваженого в регіоні для бюджетних установ та населення. Очікується позитивний вплив цього закону вже в наступному опалювальному сезоні 2017-2018 рр.

Роль біоенергетики в енергобалансі країни у 2015 р. була відзначена як ключова серед різновидів ВДЕ (81,3%). Наприклад, у 2015 р. внесок енергії з біопалива складав 3,6% кінцевого енергоспоживання або 2,3% загального постачання первинної енергії в країні. По показнику «Виробництво біопалив і відходів» заміщення газу біопаливом склало 3,26 млрд. м3/рік, а середній темп зростання становив 38% на рік у період 2010-2015 рр. По показнику «Загальне постачання первинної енергії з біопалив і відходів» заміщення газу біопаливом склало 2,63 млрд. м3/рік, а середній темп зростання становив 26%/рік у період 2010-2015 рр. Терміни окупності типових проектів по заміщенню газу у приватних домогосподарствах та у промисловості за рахунок використання дров, деревної тріски, пелет, лушпиння соняшника складають 2-4 роки.

Актуальні питання розвитку галузі біоенергетики будуть обговорені на конференції, яка з 2002 року щорічно об’єднує близько 200 вітчизняних і зарубіжних фахівців. Цього року головна подія року в галузі біоенергетики в Україні – Міжнародна конференція «Енергія з біомаси 2017» – відбудеться у Києві 19-20 вересня 2017 року за організаційної підтримки Біоенергетичної асоціації України, Держенергоефективності, Агентства з відновлюваної енергетики, Інституту технічної теплофізики НАН України, Науково-технічного центру “Біомаса”. Захід відбудеться у Великому Конференц-залі НАН України за адресою Київ, вул. Володимирська, 55. Більше про подію та умови участі – див. на www.UABioConf.org

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 750


Залишити коментар

Telegram