Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Міжнародна бізнес-спільнота звернулась до українського енергетичного Держрегулятора

Зображення зверненні до українського енергетичного Держрегулятора 30 листопада 2021 року провідні міжнародні бізнес-асоціації, торгово-промислові палати з таких країн, як: Канада, Норвегія, США, Туреччина, Франція, Швейцарія, Швеція, що об’єднують іноземних інвесторів у різні галузі економіки України, в тому числі у секторі відновлюваної енергетики в Україні, що здійснили значні інвестиції для будівництва електростанцій, які працюють з використанням чистих джерел енергії, направили спільний лист Голові НКРЕКП.

Міжнародної бізнес-спільноту непокоїть, що завтра український Держрегулятор (НКРЕКП) може прийняти рішення, яке не лише створить близько 20 млрд грн боргів перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел, а ще й порушить три угоди з міжнародними партнерами та інвесторами, підписані Президентом України, Кабінетом Міністрів України та НКРЕКП. Відповідно, це негативно вплине на інвестиційний клімат всієї України.

У листі відправники звернулися з проханням, аби на засіданні 1 грудня 2021 року переглянули структуру та розмір тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «Укренерго» на 2022 рік таким чином, щоб передбачити в ньому достатньо коштів для 100% розрахунків ДП «Гарантований покупець» за електричну енергію, куплену у 2021-2022 рр. у виробників електричної енергії з ВДЕ, що працюють за зеленим тарифом.

Таке рішення не тільки дозволить виконати вимоги чинного законодавства України, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії», але й забезпечити виконання Україною міжнародних зобов’язань перед МВФ, іншими міжнародними фінансовими організаціями, ВДЕ інвесторами та інвесторами в облігації НЕК «Укренерго», під якими стоять підписи Президента України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП.

Читати лист до НКРЕКП повністю: https://euea-energyagency.org/uk/bez-kategoriyi/mizhnarodna-biznes-spilnota-zvernulas-do-ukrayinskogo-derzhregulyatora/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 195 / 2021-12-01 09:43:28


Залишити коментар

Telegram