Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

MAGMAmodule Fresh – автоматическая станция для горячего водоснабжения

MAGMAmodule Fresh Украинская компания «Магма энерджи» в ходе Install Fest 4.0 представила автоматические станции горячего водоснабжения MAGMAmodule Fresh. Они предлагаются в различных вариантах по уровню максимальной производительности (25, 40, 65, 85 л / мин) и в нескольких конфигурациях: с узлом рециркуляции ГВС с управлением по температуре и времени; с интегрированным трехходовым клапаном.

В конструкции используется пластинчатый теплообменник из нержавеющей стали и высокоэффективное насосное оборудование. Применяется также интеллектуальная система управления, которая адаптируется к потребностям пользователя. Каждый модуль по запросу может оснащаться системой дистанционного мониторинга и управления KM2.

Станции рассчитаны на температуру в линии подачи до 80°С. Максимальное давление в контуре ГВС – 8 бар. Модели Fresh Maxi 65 и Fresh Maxi 85 могут объединяться в один каскад (до 4 модулей) с общей производительностью горячей воды до 340 л / мин.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 864 / 2020-10-17 17:18:06


Залишити коментар

Telegram