Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Нова енергетика – перспективи та вирішення проблем їх реалізації

Зображення конференції Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті У Києві 26-28 вересня 2018 р. відбудеться XIX міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті», присвячена 100-річчю Національної Академії наук України, 120-річчю НТУУ «Київський політехнічний інститут (КПІ) ім. Ігоря Сікорського, 100-річчю факультету Електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конференція має на меті обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла Землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності. Новим напрямом цьогорічної конференції стане використання водневих технологій у виробництві та акумулюванні енергії.

На конференції обговорюватимуться проблеми, що поділяються за наступними тематиками:

  • енергоефективність;
  • комплексні системи з ВДЕ;
  • вітроенергетика;
  • сонячна енергетика;
  • енергія біомаси;
  • гідроенергетика;
  • геотермальна енергетика;
  • енергетика довкілля (теплові насоси);
  • воднева енергетика;
  • розумні мережі;
  • освітня та науково-просвітницька діяльність.

Важливою частиною конференції стануть заходи «Молодіжної секції» для школярів МАН, магістрів та аспірантів: презентації стартап-проектів магістрів та аспірантів; екскурсія до Українсько-Польського Центру вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності; екскурсія на кафедру відновлюваних джерел енергії.

Організатори конференції – Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського; Інститут відновлюваної енергетики НАН України; Представництво Польської академії наук в м. Києві; Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України; Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім.Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу»; Мала академія наук України за підтримки Національної академії наук України Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України; Асоціації промислових ВЕС України; Факультету електроенерготехніки та автоматики, кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського; ВМГО «Зелена енергетика майбутнього»; EUROSOLAR-Україна; Українсько-Польського Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського – запрошують прийняти участь у конференції.

Інформаційний партнер конференції та медіа-спонсор – мультимедійне видання AW-Therm.

Програму конференції та дані щодо участі та реєстрації можна завантажити на сайті заходу conf.ive.org.ua та у мережі Facebook.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 023


Залишити коментар

Telegram