Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Нова енергетика – перспективи та вирішення проблем їх реалізації

Зображення конференції Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті У Києві 26-28 вересня 2018 р. відбудеться XIX міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті», присвячена 100-річчю Національної Академії наук України, 120-річчю НТУУ «Київський політехнічний інститут (КПІ) ім. Ігоря Сікорського, 100-річчю факультету Електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конференція має на меті обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла Землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності. Новим напрямом цьогорічної конференції стане використання водневих технологій у виробництві та акумулюванні енергії.

На конференції обговорюватимуться проблеми, що поділяються за наступними тематиками:

 • енергоефективність;
 • комплексні системи з ВДЕ;
 • вітроенергетика;
 • сонячна енергетика;
 • енергія біомаси;
 • гідроенергетика;
 • геотермальна енергетика;
 • енергетика довкілля (теплові насоси);
 • воднева енергетика;
 • розумні мережі;
 • освітня та науково-просвітницька діяльність.

Важливою частиною конференції стануть заходи «Молодіжної секції» для школярів МАН, магістрів та аспірантів: презентації стартап-проектів магістрів та аспірантів; екскурсія до Українсько-Польського Центру вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності; екскурсія на кафедру відновлюваних джерел енергії.

Організатори конференції – Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського; Інститут відновлюваної енергетики НАН України; Представництво Польської академії наук в м. Києві; Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України; Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім.Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу»; Мала академія наук України за підтримки Національної академії наук України Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України; Асоціації промислових ВЕС України; Факультету електроенерготехніки та автоматики, кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського; ВМГО «Зелена енергетика майбутнього»; EUROSOLAR-Україна; Українсько-Польського Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського – запрошують прийняти участь у конференції.

Інформаційний партнер конференції та медіа-спонсор – мультимедійне видання AW-Therm.

Програму конференції та дані щодо участі та реєстрації можна завантажити на сайті заходу conf.ive.org.ua та у мережі Facebook.

Читайте наши статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 973

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram