Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Конференція КНУБА – будівельники та архітектори про керування будівлями

У Києві 11 жовтня 2018 року в Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) відбулась анонсована нами міжнародна науково-технічна конференція «Будівельна та муніципальна теплотехніка», присвячена 60-річчю заснування кафедри теплотехніки КНУБА

Зображення Куліков Петро Мусійович, конференція Будівельна та муніципальна теплотехніка в КНУБА Головна тематика виступів і доповідей, окрім суто професійних наукових питань будівельної фізики та теплотехніки, стосувалась готовність будівельної галузі до комплексної імплементації положень Директиви ЄС 844-2018 з енергоефективності будівель на будівельних об'єктах в Україні та перспектив впровадження систем керування будівлями (Building Management System, BMS).

На «Круглому столі» та під час конференційних доповідей обговорювався стан і перспективи впровадження в Україні пристроїв і систем для автоматичного керування інженерними комунікаціями для підвищення енергоефективності будівель та інтеграція систем ОВВК в BMS.

Головні висновки спільної конференції будівельників, науковців та архітекторів – в Україні вже є розробки та компанії, які пропонують відповідне обладнання та елементи систем BMS. Є навіть деякий досвід дослідницького впровадження. Системи BMS дійсно підвищують енергоефективність.

Зображення Михайло Кордюков Особливо яскраві позитивні результати демонструє досвід імплементації систем ОВВК в середовище BMS. Проте головною проблемою фахівці наразі вважають дефіцит професійно підготолених кадрів, які мали б долучитися до практичної та масової реалізації принципів BMS в усіх сферах та на всіх етапах – від розробки, проектування, запровадження, побудови  до експлуатації. Саме питання професійної та вищої професійної освіти у цій галузі зараз стримує широке застосування систем BMS відповідно до вимог Європейського Парламенту та Ради Європи.

Традиційну медіа-підтримку науково-практичних заходів КНУБА здійснював технічний медіа-ресурс в галузі ОВВК, відновлюваних джерел енергії та енергозбереження AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 301


Залишити коментар

Telegram