Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Danfoss радить розвивати в Україні централізоване теплопостачання

Зорбаження з прес-бривінку форума #ETtalks у Києві Україна має значний потенціал енергозбереження у житловому секторі, зумовлений тим, що велика кількість будинків обладнані системами централізованого опалення. Про це в ході прес-брифінгу, присвяченому проведенню форуму #ETtalks у Києві, 15 червня, заявив президент Danfoss Heating Ларс Твін.

«Україна має величезну конкурентну перевагу у розвиненій інфраструктурі централізованого теплопостачання. Якщо у Німеччині до систем централізованого опалення під`єднані лише 12% всіх споживачів, то в Україні таких наразі 42%. Це дає можливість підключати до мережі різні джерела постачання теплоносія, включаючи геотермальні (від теплових насосів – авт.) та від спалювання сміття. Тому моя порада для муніципалітетів – дивитися в бік модернізації, а не від`єднання. Все це дуже актуально сьогодні у Європі та, сподіваюся, в Україні це теж зрозуміють», – наголосив фахівець.

Він також додав, що централізовані системи, якщо вони правильно спроектовані, дають великі можливості для економії на всіх етапах – від виробництва теплової енергії – до його використання безпосередньо в оселях.

Про швидкі темпи перетворень в плані енергозбереження в нашій країні розповів регіональний директор Danfoss в Східній Європі Адам Єджейчак. «Україна наряду з Польщею швидко переймає нові практики теплопостачання. Це діамант у Східній Європі, якій може надати добрі результати в плані збереження енергоносіїв та зменшення викидів CO2 в атмосферу», – повідомив він.

«Особливості українців – в тому, що ми дуже швидко адаптуємося до нового, минаючи проміжні технології», – заявив, в свою чергу, генеральний директор «Данфосс Україна» Андрій Берестян. Він навів приклад впровадження балансування систем опалення в багатоквартирних будинках. Україна відразу перейшла до автоматичних систем, тоді як у ЄС досі ще багато де використовуються ручні балансувальні клапани.

#ETtalks (Engineering Tomorrow talks — діалоги про творення завтрашнього дня) – серія конференцій про новаторські підходи та технології використання енергії. В ході проведення форуму в Києві розглядалися глобальні питання енергоефективності та зменшення навантаження на оточуюче середовище, впровадження «розумних технологій» тепло-, холодо- та водопостачання. Організатором заходу виступила компанія Danfoss за підтримки Посольства Данії в Україні, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ін.

Детальніше про захід читайте у друкованому журналі AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 447


Залишити коментар

Telegram