Підрозділ корпорації Midea Commercial Air Conditioner (Midea CAC) з групи компаній Midea Electric Appliances Co офіційно перейменовано на Midea HVAC & Building Technologies (Midea HBT), що охоплюватиме комплексні вироби та рішення в галузі ОВВК та інтелектуальних будівельних технологій, включаючи джерела енергії, ліфти, системи управління та опалення, вентиляції та кондиціонування. Трансформації та новинки до нового сезону, що підготували в корпорації Midea, ексклюзивним представником якої в Україні є компанія ТОВ «Мирконд», стосуються дуже широкого діапазону кліматичної техніки і започатковують нескінченні можливості інтелектуального будівництва і в майбутньому, і вже зараз
2021 рік група Midea зустрічає в статусі виробника №1 систем повітряного кондиціонування в Китаї (доля локального ринку 16%), №1 експортера VRF-пристроїв з КНР (доля по експорту серед всіх китайських заводів 39%), та №2 виробника VRF-техніки в світі (18%). Дані дослідження аналітичної асоціації The Building Services Research and Information Association (BSRIA) див. на рис. 1. Такий поступ компанії свідчить про технічну досконалість та високі споживчі якості, що втілюються у нових розробках компанії, які будуть запропоновані ринку у 2021 році.
Рис. 1. Продаж VRF-пристроїв в світі, доля ринку та кількість одиниць, 2019 р. Джерело: The Building Services Research and Information Association (BSRIA)
Mіні-VRF серія «C»
Оновлені одновентиляторні зовнішні блоки міні-VRF систем з потужністю 8-16 кВт ідеально підходять для сучасного висотного будівництва, коли забудовник пропонує для монтажу зовнішнього блоку 1-2 точки на фасаді, але при цьому для комфортності необхідно мати достатню потужність і треба встановити в різних кімнатах одного помешкання 3-8 внутрішніх блоків. Нова серія зовнішніх блоків пропонує виграш за розміром, зручність монтажу, сучаснішу систему керування та розподілу потужності, зберігаючи всі переваги попередньої серії, рис. 2. Можуть з’єднуватись з внутрішніми блоками різноманітної потужності та конструкції через ріфнети (виконанням пайки) або ж через спеціальні «провайдери» через вальцовані під’єднання трубопроводів до різьбових портів.
Рис. 2. Серія кондиционерів Midea
У новій серії «C» блоків міні-VRF використані сучасні технічні рішення, а саме:
двороторний компресор GMCC постійного струму з високою ефективністю та низьким рівнем шуму та вібрації;
інверторні двигуни вентилятора постійного струму мають ККД на 30% вищий, ніж у «звичайних» двигунах змінного струму;
теплообмінник з підвищеною корозійною стійкістю;
блоки даної серії мають високий коефіцієнт енергоефективності, особливо при роботі із частковим навантаженням;
зменшена вага та габарити. VRF-система VC-Pro Нова серія зовнішніх блоків VRF-системи Midea серії VC-Pro із широким модельним рядом модульних блоків стандартного розміру – 12 моделей продуктивністю від 22.4 до 85 кВт. Зовнішні блоки VC-Pro, рис. 3, працюють тільки в режимі охолодження та мають робочий діапазон температури від -5 до +55 °С. Блоки VRF-системи VC-Pro можуть об’єднуватися в модулі по 3 шт., і, таким чином, загальна потужність складатиме 255 кВт, а максимальна кількість під’єднуваних внутрішніх блоків сягає 64 одиниці. Вартість блоків знижена майже на 20% порівняно з блоками серії V6i, вони можуть експлуатуватися із існуючими внутрішніми блоками Midea будь-якого покоління.
Рис. 3. Зовнішні блоки VRF-системи Mideа серії VC-Pro
Збільшена довжина магістралей холодоагента (на загал – до 1000 м) підвищує гнучкість у проектуванні та дозволяє розподілити єдину систему на декілька підсистем. Це зменшує загальну собівартість системи та збільшує її функціонал. Максимально досяжна висота між зовнішнім та внутрішнім блоком – до 90-110 м. Максимальний перепад по висоті між внутрішніми блоками – 30 м.
В зовнішніх блоках VRF серії VC-Pro застосовано одразу декілька електронних регулюючих вентилів з 3000 ступенями налаштування, що дозволяє прецизійно дозувати кількість холодоагенту для підтримання заданої стабільної температури в приміщенні. Система керування споживанням електроенергії (Energy Managment System) контролює температуру кипіння холодоагенту у внутрішніх блоках в залежності від необхідної продуктивності кожного внутрішнього блоку, що сприяє збільшенню загальної енергоефективності всієї VRF-системи. Якщо будівельний об’єкт не введений в експлуатацію цілком і існують обмеження щодо загальної споживаної потужності, то VRF-система VC-Pro може тимчасово функціонувати із примусовим обмеженням максимального рівня енергоспоживання з покроковими межами від 40% до 100%.
Автоматика блоків забезпечує широкі межі вибору режимів тимчасових налаштувань. Функція «нічний режим» дозволяє знизити рівень шуму зовнішнього блоку у вечірній та нічний час до рівня 39 дБ(А) на 10 годин поспіль. VRF-система VC-Pro може обладнуватися функцією збереження історії робочих параметрів (опція Black Box).
Надійна та найбільша в своєму класі довготривалість роботи системи підтримується також завдяки програмі вирівнювання годин моторесурсу не тільки для компресору одного блоку, але і для зовнішніх блоків всієї системи. Система має вбудований захист від хибного підключення електроживлення, що виключає пошкодження головної плати, інверторних модулів та подеколи і компресора. Активні електронні компоненти примусово охолоджуються окремими радіаторами з холодоагентом, що знижує робочу температуру на електронних платах на 8 °С, чим верхня межа робочої температури зовнішнього середовища розширилася до +55 °С. Зовнішні блоки VRF MIDEA VC-Pro обладнані спеціальними контактами для аварійної сигналізації, через які сигнал про аварію потрапляє на диспетчерський пункт аби швидко усунути неполадки.
Всі зовнішні блоки VC-Pro мають надійну антикорозійну обробку за технологією Blue Fin, що також підвищує загальний термін експлуатації системи.
Разом з оновленими зовнішніми блоками певні новації також стосуються і внутрішніх блоків, що будуть запропоновані українським споживачам у 2021 р. Тепер 1-шому поколінню на заміну випускаються внутрішні блоки з DC-вентиляторами «MI2»; вони мають 7 швидкостей, регулюють температуру з точністю ±0,5 °С, мають менші габарити та рівень шуму, сучасні мікропроцесори та найширші можливості інтеграції до систем керування BMS. Для коректного вибору обладнання оновлена програма VRF MSSP 2.05, де тепер передбачено експорт схем і блоків в AutoCAD рис. 4.
Рис. 4. Вікно програми підбору MSSP VRF 2.05
Повнорозмірні касетні блоки обладнуються опційними панелями із жалюзі чи можливістю направляти повітря на 360°, див. рис. 5, що підвищує комфорт для користувачів.
Рис. 5. Касетні внутрішні блоки із припливним потоком на 360°
Спліт-системи «Arctic» M-Thermal
Теплові насоси нової для України серії «Arctic» M-Thermal R32 із спліт-конфігурацією та потужністю 6÷15 кВт призначені для систем кліматичного контролю та нагрівання води для локальної системи ГВП тепер стають універсальнішими за рахунок 3-х типів внутрішніх блоків: гідромодуль без резервного електронагрівача, з вбудованим ТЕНом та із вбудованим баком-накопичувачем на 190-220 л. Цей тип обладнання, див. рис. 6, що викликав жваву цікавість споживачів, має функції нагрівання / охолодження / водопідготовки ГВП. В ТН серії «Arctic» M-thermal застосований екологічний холодоагент R32; є можливість керування по каналу Wi-Fi; підвищена стійкість функціонування за низьких зовнішніх температур. Наразі енергоефективність «Arctic» M-thermal в режимі приготування гарячої води +35 °С оцінюється показником А+++.
Рис. 6. Теплові насоси серії «Arctic» M-thermal для нагрівання/охолодження та ГВП
Нові фанкойли серії MKH2
Нова серія MKH2 підлогово-стелевих фанкойлів для гідросистем опалення та кондиціонування – це висока якість виконання, широкий модельний ряд потужностей від 1,6 до 8,2 кВт та невелика монтажна глибина пристроїв, що надають нові можливості для зручного і практичного застосування низько-потенціальних обігрівачів цього типу в житлових та офісних приміщеннях, див. рис. 7.
Окрім представлення нових серій техніки, ТОВ «Мирконд» пропонує технічне навчання спеціалістів по роботі з програмою підбору VRF та чилерів – раз на місяць в online-режимі, вигідні умови співпраці для проектних організацій та ліцензованих спеціалістів, а також конкурентноздатні цінові пропозиції для дилерів.
За додатковою інформацією звертайтеся на сайт www.midea.com.ua
Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok. Долучайтесь!
Переглянуто: 2 680
Хотелось бы увидеть бюджетные варианты тепловых насосов воздух вода.
Александр спасибо за комментарий! Понятие "бюджетные" субъективно. Мы готовы предоставить прайс лист и подбор теплового насоса под Вашу задачу напишите запрос на e-mail: midea.frank@gmail.com