Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Оновлення кондиціонерів від Midea

Підрозділ корпорації Midea Commercial Air Conditioner (Midea CAC) з групи компаній Midea Electric Appliances Co офіційно перейменовано на Midea HVAC & Building Technologies (Midea HBT), що охоплюватиме комплексні вироби та рішення в галузі ОВВК та інтелектуальних будівельних технологій, включаючи джерела енергії, ліфти, системи управління та опалення, вентиляції та кондиціонування. Трансформації та новинки до нового сезону, що підготували в корпорації Midea, ексклюзивним представником якої в Україні є компанія ТОВ «Мирконд», стосуються дуже широкого діапазону кліматичної техніки і започатковують нескінченні можливості інтелектуального будівництва і в майбутньому, і вже зараз

2021 рік група Midea зустрічає в статусі виробника №1 систем повітряного кондиціонування в Китаї (доля локального ринку 16%), №1 експортера VRF-пристроїв з КНР (доля по експорту серед всіх китайських заводів 39%), та №2 виробника VRF-техніки в світі (18%). Дані дослідження аналітичної асоціації The Building Services Research and Information Association (BSRIA) див. на рис. 1. Такий поступ компанії свідчить про технічну досконалість та високі споживчі якості, що втілюються у нових розробках компанії, які будуть запропоновані ринку у 2021 році.

Зображення продаж VRF світі Рис. 1. Продаж VRF-пристроїв в світі, доля ринку та кількість одиниць, 2019 р. Джерело: The Building Services Research and Information Association (BSRIA)

Mіні-VRF серія «C»

Оновлені одновентиляторні зовнішні блоки міні-VRF систем з потужністю 8-16 кВт ідеально підходять для сучасного висотного будівництва, коли забудовник пропонує для монтажу зовнішнього блоку 1-2 точки на фасаді, але при цьому для комфортності необхідно мати достатню потужність і треба встановити в різних кімнатах одного помешкання 3-8 внутрішніх блоків. Нова серія зовнішніх блоків пропонує виграш за розміром, зручність монтажу, сучаснішу систему керування та розподілу потужності, зберігаючи всі переваги попередньої серії, рис. 2. Можуть з’єднуватись з внутрішніми блоками різноманітної потужності та конструкції через ріфнети (виконанням пайки) або ж через спеціальні «провайдери» через вальцовані під’єднання трубопроводів до різьбових портів.

Зображення кондиціонери Мідеа Рис. 2. Серія кондиционерів Midea

У новій серії «C» блоків міні-VRF використані сучасні технічні рішення, а саме:

двороторний компресор GMCC постійного струму з високою ефективністю та низьким рівнем шуму та вібрації;
інверторні двигуни вентилятора постійного струму мають ККД на 30% вищий, ніж у «звичайних» двигунах змінного струму;
теплообмінник з підвищеною корозійною стійкістю;
блоки даної серії мають високий коефіцієнт енергоефективності, особливо при роботі із частковим навантаженням;
зменшена вага та габарити. VRF-система VC-Pro Нова серія зовнішніх блоків VRF-системи Midea серії VC-Pro із широким модельним рядом модульних блоків стандартного розміру – 12 моделей продуктивністю від 22.4 до 85 кВт. Зовнішні блоки VC-Pro, рис. 3, працюють тільки в режимі охолодження та мають робочий діапазон температури від -5 до +55 °С. Блоки VRF-системи VC-Pro можуть об’єднуватися в модулі по 3 шт., і, таким чином, загальна потужність складатиме 255 кВт, а максимальна кількість під’єднуваних внутрішніх блоків сягає 64 одиниці. Вартість блоків знижена майже на 20% порівняно з блоками серії V6i, вони можуть експлуатуватися із існуючими внутрішніми блоками Midea будь-якого покоління.

Зображення VRF-системи Mideа серії VC-Pro Рис. 3. Зовнішні блоки VRF-системи Mideа серії VC-Pro

Збільшена довжина магістралей холодоагента (на загал – до 1000 м) підвищує гнучкість у проектуванні та дозволяє розподілити єдину систему на декілька підсистем. Це зменшує загальну собівартість системи та збільшує її функціонал. Максимально досяжна висота між зовнішнім та внутрішнім блоком – до 90-110 м. Максимальний перепад по висоті між внутрішніми блоками – 30 м.

В зовнішніх блоках VRF серії VC-Pro застосовано одразу декілька електронних регулюючих вентилів з 3000 ступенями налаштування, що дозволяє прецизійно дозувати кількість холодоагенту для підтримання заданої стабільної температури в приміщенні. Система керування споживанням електроенергії (Energy Managment System) контролює температуру кипіння холодоагенту у внутрішніх блоках в залежності від необхідної продуктивності кожного внутрішнього блоку, що сприяє збільшенню загальної енергоефективності всієї VRF-системи. Якщо будівельний об’єкт не введений в експлуатацію цілком і існують обмеження щодо загальної споживаної потужності, то VRF-система VC-Pro може тимчасово функціонувати із примусовим обмеженням максимального рівня енергоспоживання з покроковими межами від 40% до 100%.

Автоматика блоків забезпечує широкі межі вибору режимів тимчасових налаштувань. Функція «нічний режим» дозволяє знизити рівень шуму зовнішнього блоку у вечірній та нічний час до рівня 39 дБ(А) на 10 годин поспіль. VRF-система VC-Pro може обладнуватися функцією збереження історії робочих параметрів (опція Black Box).

Надійна та найбільша в своєму класі довготривалість роботи системи підтримується також завдяки програмі вирівнювання годин моторесурсу не тільки для компресору одного блоку, але і для зовнішніх блоків всієї системи. Система має вбудований захист від хибного підключення електроживлення, що виключає пошкодження головної плати, інверторних модулів та подеколи і компресора. Активні електронні компоненти примусово охолоджуються окремими радіаторами з холодоагентом, що знижує робочу температуру на електронних платах на 8 °С, чим верхня межа робочої температури зовнішнього середовища розширилася до +55 °С. Зовнішні блоки VRF MIDEA VC-Pro обладнані спеціальними контактами для аварійної сигналізації, через які сигнал про аварію потрапляє на диспетчерський пункт аби швидко усунути неполадки.

Всі зовнішні блоки VC-Pro мають надійну антикорозійну обробку за технологією Blue Fin, що також підвищує загальний термін експлуатації системи.

Разом з оновленими зовнішніми блоками певні новації також стосуються і внутрішніх блоків, що будуть запропоновані українським споживачам у 2021 р. Тепер 1-шому поколінню на заміну випускаються внутрішні блоки з DC-вентиляторами «MI2»; вони мають 7 швидкостей, регулюють температуру з точністю ±0,5 °С, мають менші габарити та рівень шуму, сучасні мікропроцесори та найширші можливості інтеграції до систем керування BMS. Для коректного вибору обладнання оновлена програма VRF MSSP 2.05, де тепер передбачено експорт схем і блоків в AutoCAD рис. 4.

Зображення програма по підбору внутрішніх блоків VRF систем Рис. 4. Вікно програми підбору MSSP VRF 2.05

Повнорозмірні касетні блоки обладнуються опційними панелями із жалюзі чи можливістю направляти повітря на 360°, див. рис. 5, що підвищує комфорт для користувачів.

Зображення внутрішні блоки Мідеа Рис. 5. Касетні внутрішні блоки із припливним потоком на 360°

Спліт-системи «Arctic» M-Thermal

Теплові насоси нової для України серії «Arctic» M-Thermal R32 із спліт-конфігурацією та потужністю 6÷15 кВт призначені для систем кліматичного контролю та нагрівання води для локальної системи ГВП тепер стають універсальнішими за рахунок 3-х типів внутрішніх блоків: гідромодуль без резервного електронагрівача, з вбудованим ТЕНом та із вбудованим баком-накопичувачем на 190-220 л. Цей тип обладнання, див. рис. 6, що викликав жваву цікавість споживачів, має функції нагрівання / охолодження / водопідготовки ГВП. В ТН серії «Arctic» M-thermal застосований екологічний холодоагент R32; є можливість керування по каналу Wi-Fi; підвищена стійкість функціонування за низьких зовнішніх температур. Наразі енергоефективність «Arctic» M-thermal в режимі приготування гарячої води +35 °С оцінюється показником А+++.

Зображення теплові насоси повітря-вода Мідеа Рис. 6. Теплові насоси серії «Arctic» M-thermal для нагрівання/охолодження та ГВП

Нові фанкойли серії MKH2

Нова серія MKH2 підлогово-стелевих фанкойлів для гідросистем опалення та кондиціонування – це висока якість виконання, широкий модельний ряд потужностей від 1,6 до 8,2 кВт та невелика монтажна глибина пристроїв, що надають нові можливості для зручного і практичного застосування низько-потенціальних обігрівачів цього типу в житлових та офісних приміщеннях, див. рис. 7.

Зображення Фанкойли Мідеа серії MKH2 Рис. 7. Фанкойли серії MKH2

Окрім представлення нових серій техніки, ТОВ «Мирконд» пропонує технічне навчання спеціалістів по роботі з програмою підбору VRF та чилерів – раз на місяць в online-режимі, вигідні умови співпраці для проектних організацій та ліцензованих спеціалістів, а також конкурентноздатні цінові пропозиції для дилерів.

За додатковою інформацією звертайтеся на сайт www.midea.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 631


2 коментаря

  • Хотелось бы увидеть бюджетные варианты тепловых насосов воздух вода.

  • Александр спасибо за комментарий! Понятие "бюджетные" субъективно. Мы готовы предоставить прайс лист и подбор теплового насоса под Вашу задачу напишите запрос на e-mail: midea.frank@gmail.com

4
5
3
Залишити коментар

Telegram