Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Які проблеми допомагає вирішити система вентиляції PRANA?

Вчені давно довели, що настрій, продуктивність, самопочуття багато в чому залежать від якості повітря, яким дихає людина. Тому, питання організації ефективної вентиляції сьогодні гостро стоїть як перед власниками приватного житла, так і представниками бізнесу. То ж, які актуальні питання допомагає вирішити якісна система вентиляції?

Рекуператор Прана в квартирі

Останнім часом проблема якості повітря в закритих приміщеннях набула масового характеру. Здебільшого, це пов’язано з масовим утепленням будинків, мешканців яких часто турбує поява грибків та плісняви. Після заміни старих дерев’яних вікон на герметичні, утеплення даху або фасаду, в будинку підвищується вологість повітря. З часом, на вікнах з’являється конденсат, поверхні покриваються сирістю.

Зображення вологість у квартирі

Проте напевно, мало хто з тих, кого хвилює питання, як позбутися вологості, здогадується, що проблема полягає не в порі року, виробникові віконних конструкцій або якості ремонту. А першоджерелом неприємностей є погана вентиляція приміщення.

Тому люди часто вдаються до механічного видалення плісняви. Проте, варто знати, що у такому випадку вони безсилі. Якщо не усунути головні причини появи плісняви, в кімнатах знову і знову будуть з’являтися неестетичні чорні плями.

Зображення пліснява на стіні у квартирі

Спори плісняви надзвичайно токсичні та викликають негативні наслідки для здоров’я людини. Вони вражають органи дихання, серцево-судинну, нервову, травну та опорно-рухову системи. Крім того, низький повітрообмін приміщень на 45% збільшує ризик виникнення алергічних симптомів у людини.

Особливо вразливі до шкідливих спор діти, люди похилого віку, люди з ослабленим імунітетом. Крім того, у вологих приміщеннях часто з’являється стійкий неприємний запах, псуються дерев’яні меблі та предмети інтер’єру.

Встановлення припливно-витяжної вентиляції PRANA збалансовує мікроклімат, рівень вологості, створює постійний рух повітря – таким чином усуває всі передумови для появи плісняви та грибка!

Відео. Які проблеми вирішує встановлення рекуператора у приміщенні

Тому, у приміщеннях, в яких ви помітили бодай одну з цих проблем, для створення збалансованого та здорового мікроклімату, ми рекомендуємо встановлювати рекуператори PRANA.

Крім того, рекуператор вирішує проблеми, які так чи інакше пов’язані з якістю повітря, яке у приміщенні в 10 разів брудніше, ніж на вулиці. В його складі можуть міститися пил, частинки побутової хімії, продукти згоряння від каміну або газової плити, формальдегіди, альдегіди, які виділяються з меблів, будівельних матеріалів тощо.

Ще однією суттєвою проблемою замкненого простору є високий рівень CO2. Люди виділяють вуглекислий газ під час дихання. Без належного провітрювання, його рівень швидко зростає. Це може призвести до зниження працездатності, безсоння, задухи, запаморочення та інших проблем зі здоров’ям.

Негативно на якість повітря також впливають щоденні побутові справи: приготування їжі, прибирання, догляд за собою. Вони погіршують якість повітря, спричиняють появу стійких неприємних запахів у кімнаті. Щоб їх позбутися, потрібно регулярно провітрювати приміщення.

Механічна вентиляція PRANA з ефективним мідним теплообмінником видаляє з приміщення неприємні запахи разом з «застояним» повітрям та наповнює його свіжим вуличним, з високим вмістом кисню.

Звичайне провітрювання допомагає оновити застояне повітря ненадовго. Тому, відчиняти кватирку вам доведеться регулярно. Влітку це призведе до втрати прохолоди та потрапляння в приміщення пилу, бруду, комах, алергенів. А взимку спричинить втрати дорогоцінного тепла та, як наслідок, зростання витрат на обігрів приміщення.

За допомогою рекуператора, ви зможете одночасно забезпечити необхідний рух повітря та підтримувати комфортну температуру. Адже, під час проходження каналами мідного теплообмінника, який вирізняється високим коефіцієнтом теплопровідності, влітку свіже повітря охолоджується, а взимку підігрівається до кімнатної температури.

Крім того, монтаж рекуператора займає лише до двох годин та не порушує існуючого ремонту.

Детальнішу інформацію про модельний ряд рекуператорів PRANA шукайте на офіційному сайті виробника за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 358


Залишити коментар

Telegram