Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кондиціонер моноблок Ariston MOBIS: огляд та характеристики

Компанія Ariston представляє на українському ринку кондиціонер моноблок Ariston MOBIS для підвищеного життєвого комфорту в будь-якому приміщенні, а саме – для оптимального кліматичного комфорту вашої оселі або в особистому робочому просторі

Сьогодні, коли кондиціонер у жилому або офісному приміщенні перетворився з розкоші на звичний електронний пристрій, необхідність якого не потрібно нікому пояснювати, компанія Ariston пропонує забезпечити комфортну температуру для перебування у будь-якому приміщенні за допомогою багатофункціонального мобільного кондиціонера серії MOBIS.

Зображення кондиціонер Ariston MOBIS

Зображення Ariston MOBIS

Зображення Ariston MOBIS мобільний кондиціонер

Особливість кондиціонерів Ariston MOBIS полягає у тому, що, на відміну від звичних спліт-систем, пристрої є моноблоком, не вимагає складного монтажу. Без спеціальних навичок та інструментів його легко встановити самостійно за 20-30 хвилин. Насолоджуватися комфортною температурою від моноблочного кондиціонера майже одразу ж після його придбання, не очікуючи інсталяції та не втрачаючи додаткові кошти.

Відео. Як своїми руками встановити мобільний кондиціонер Ariston MOBIS

Строгий та водночас вишуканий італійський дизайн модельного ряду моноблочних кондиціонерів Ariston MOBIS пасуватиме до інтер’єру сучасної оселі або домашнього офісу. Корпус, виконаний з якісного міцного білого пластику та немає травмонебезпечних кутів.

Мобільність Ariston MOBIS – одна з ключових переваг. Збираючись влітку виїхати на дачу або в літній будинок, ви легко зможете прихопити моноблочний кондиціонер Ariston MOBIS з собою, щоб створити комфортний мікроклімат у будь-якому помешканні. Це можливість, якої не надає жодна зі спліт-систем. Крім того, у мобільного кондиціонера є постійна свобода вибору найбільш зручного місця розташування, адже це місце може легко змінюватися в залежності від потреб чи уподобань користувачів. Для більш легкого переміщення кондиціонери Ariston MOBIS оснащені коліщатами.

Сучасна система керування кондиціонерами з сенсорною панеллю обладнана світлодіодним дисплеєм, що показує встановлену температуру в режимі охолодження чи автоматичному режимі. А в режимах осушення чи вентиляції екран демонструє поточну кімнатну температуру. Також до послуг користувача компактний ергономічний пульт з дисплеєм який дозволяю зручно керувати всіма актуальними функціями пристрою: температурою, налаштуваннями таймеру, напрямком повітряних потоків, швидкістю вентилятора, рівнем шумності тощо.

Зображення сенсорна панель кондиціонера Ariston MOBIS

Доступна наразі лінійка портативних кондиціонерів MOBIS налічує три моделі – MOBIS 8, MOBIS 9 та MOBIS PLUS 10. Ці продуктивні кондиціонери здатні регулювати мікроклімат в домашньому офісі, квартирі або будинку не гірше потужних спліт-систем. Так, в залежності від моделі, нові кондиціонери мають охолоджуючу потужність 8000-9000 БТЕ/год (BTU - британських теплових одиниць за годину). До чого додамо, що рейтинг кондиціонера за показником БТЕ вказує на кількість тепла, яку пристрій може видалити з кімнати. Вище число означає більшу потужність охолодження, і отже, такий кондиціонер може використовуватися для приміщення більшого об’єму. Габаритні розміри (В × Ш × Г, мм): MOBIS 8, MOBIS 9 – 703×345×355, MOBIS PLUS 10 – 765×467×397. В комплеті надаються аксесуари для встановлення.

Зображення Аксесуари для встановлення кондиціонера Ariston MOBIS

Кожен з портативних кондиціонерів лінійки MOBIS має можливість точного контролю температури від 17 до 30°С, що забезпечує максимальну зручність при індивідуальному використанні для досягнення найбільш комфортного температурного режиму. Рекомендована площа на охолодження – 11-20 м2. При цьому забезпечується функція вентиляції зі змінною швидкістю. Також є окремий надтихий режим SLEEP, який може використовуватися вночі, коли вентилятор працює на найбільш низьких оборотах, щоб не заважати вашому сну.

Зверніть увагу, що водночас зі звичним охолодженням мобільний кондиціонер Ariston MOBIS здатний вентилювати, а також підсушувати повітря в приміщенні. Це дуже важливо, якщо ви бажаєте створити оптимальне середовище у кімнатах з підвищеною вологістю. Наприклад, на нижніх/підвальних поверхах або у приміщеннях з підвищеним ризиком появи конденсату на стінах. Окрім того, прихильникам ідей наближеного до природнього стилю життя може сподобатись наявність у моделі Ariston MOBIS PLUS 10 функцій іонізації та додаткового очищення повітря. Рівень шуму від 47.5 до 50 dB(A). Середній енергетичний рейтинг: А, А+.

Забезпечте собі ідеальний комфорт у робочому середовищі або гарний настрій вдома з новими помічниками Ariston MOBIS.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 670


Залишити коментар

Telegram