Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Київська політехніка – за відновлювану енергетику

XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті», присвячена 120-річчю утворення КПІ ім. Ігоря Сікорського, 100-річчю заснування Національної академії наук України та 100-річчю заснування факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського, відбулась 26-28 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Зображення конференція в КПІ Організаторами заходу виступили Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України, МАН України, Громадська спілка «Українська воднева рада» і, звичайно, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при університеті та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

Науковці, інженери, менеджери галузі енергетики стали свідками підписанням меморандумів про співпрацю між ІВЕ НАНУ, «Асоціацією сонячної енергетики України» та «Енергетичною асоціацією «Українська воднева рада».

Учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), біо-, гео-, сонячних та вітрових енергоресурсів, енергії з довкілля (теплові насоси), а також реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності включно з «розумними мережами».

В України згідно з Енергетичною стратегією планується частку ВДЕ (включно з термо- та гідрогенерацією) у 2035 році довести до 25% у загальному первинному постачанні енергії. А у вітчизняній електрогенерації цей показник має перевищувати 25%.

Зображення слухачі конференції Компетентні фахівці доповіли про суть проблематики у галузях ВДЕ. Просто неба біля пам’ятника Ігореві Сікорському була розгорнута виставка-презентація інноваційної продукції для енергетики від вітчизняних виробників. Участь у конференції взяли науковці зі США, Німеччини, Казахстану, КНР, а також представники академічних наукових і вищих освітніх установ України, центральних і місцевих органів державної влади.

Медіа-підтримку заходу здійснювало технічно-інформаційне видання AW-Therm, учасники конференції отримали останні номери друкованого журналу AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 599


Залишити коментар

Telegram