Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Київська політехніка – за відновлювану енергетику

XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті», присвячена 120-річчю утворення КПІ ім. Ігоря Сікорського, 100-річчю заснування Національної академії наук України та 100-річчю заснування факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського, відбулась 26-28 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Зображення конференція в КПІ Організаторами заходу виступили Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України, МАН України, Громадська спілка «Українська воднева рада» і, звичайно, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при університеті та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

Науковці, інженери, менеджери галузі енергетики стали свідками підписанням меморандумів про співпрацю між ІВЕ НАНУ, «Асоціацією сонячної енергетики України» та «Енергетичною асоціацією «Українська воднева рада».

Учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), біо-, гео-, сонячних та вітрових енергоресурсів, енергії з довкілля (теплові насоси), а також реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності включно з «розумними мережами».

В України згідно з Енергетичною стратегією планується частку ВДЕ (включно з термо- та гідрогенерацією) у 2035 році довести до 25% у загальному первинному постачанні енергії. А у вітчизняній електрогенерації цей показник має перевищувати 25%.

Зображення слухачі конференції Компетентні фахівці доповіли про суть проблематики у галузях ВДЕ. Просто неба біля пам’ятника Ігореві Сікорському була розгорнута виставка-презентація інноваційної продукції для енергетики від вітчизняних виробників. Участь у конференції взяли науковці зі США, Німеччини, Казахстану, КНР, а також представники академічних наукових і вищих освітніх установ України, центральних і місцевих органів державної влади.

Медіа-підтримку заходу здійснювало технічно-інформаційне видання AW-Therm, учасники конференції отримали останні номери друкованого журналу AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 575


Залишити коментар

Telegram