Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Hi-Delta: котли для дахової котельні

На вітчизняний ринок вже певний час постачаються газові котли Raypak моделі Hi-Delta, вироблені в Угорщині. Вони призначені для опалення і ГВП багатоквартирних будинків, промислових будівель, а також для підігріву води в басейнах. Вагові характеристики, і не тільки, сприяють встановленню цих котлів на даху відкритим способом

Змонтована дахова котельна Все частіше звертається увага на автономне опалення та ГВП. В окремій квартирі – автономний котел. Але для багатоквартирних будинків окрема котельна, в тому числі й дахова. Таку можливість надає обладнання компанії «ТВГ-Комплект», а саме котли Raypak моделі Hi-Delta.

Teplo_2 Котли Hi-Delta спроектовані для експлуатації в умовах впливу зовнішнього середовища. Поверхневі навантаження у 300 кг/м2 роблять можливим установку котлів на даху. Розташовані поза приміщеннями агрегати не тільки економлять корисну площу, але й не потребують димоходу, що знижує витрати на капітальне будівництво. Для економії простору котли можна встановлювати один над одним.

Завдяки відмінній теплопровідності мідних теплообмінників, невеликій кількості теплоносія (до 22 л), модель Hi-Delta швидко нагріває воду і має малу інерційність. Велика швидкість протоку теплоносія (2,1 м/с) дозволяє використовувати котли у системі ГВП без хімводопідготовки.

Висока механічна міцність і термостійкість мідного теплообмінника забезпечують здатність моделей Hi-Delta постійно функціонувати при вихідній температурі до 105 °C і тиску води до 10 бар. Температура у зворотній лінії може бути від 40°С, що не допускається у котлах більшості виробників без додаткового обладнання. Рівень шуму становить до 40 Дб.

Котел Hi-Delta має й інші вагомі конструктивні особливості. Котли оснащені пальниками попереднього змішування з неіржавіючої сталі. Корпус виготовлений з матеріалів, які сприяють довготривалій експлуатації на відкритому просторі, а саме: алюмінізовані листи з вуглецевої сталі, покриття - фасадна фарба, пластикові елементи - УФ-стійкі, камера згорання герметизована та утеплена. Таким чином, мінімізовано вплив ерозійних факторів на зовнішні та внутрішні частини котла.

За рахунок близькою до 100% повноти згоряння палива забезпечується низька токсичність викидів окислів азоту (до 30 мг/м3) та оксидів вуглецю (до 43 мг/м3) й висока ефективність - до 96,6%. Ефективності додає ступінчасте керування пальниками (до 4 ступенів). За рахунок цього, регулювання потужності можливе в межах від 30 до 100%. Номінальний тиск подачі природного газу – 20/25 мбар. Можливе переобладнання для роботи на скрапленому газі.

Інформація про поточний стан роботи котла визначається за допомогою світлодіодних індикаторів. Додатково до вбудованого термостата, передбачено приєднання зовнішнього термостату або контролера.

Teplo_200 Всього у пропонованій лінійці представлено 13 розмірів котлів потужністю від 80 до 640 кВт. Габарити та вага окремих елементів, за необхідності, дозволяє виконувати монтажні та ремонтні роботи без використання вантажопідйомного обладнання.

Поза тим, що компанія «ТВГ-Комплект» є ексклюзивним представником з постачання цього обладнання, її фахівці здійснюють проектування і монтаж котельних, а також технічне обслуговування та пусконалагоджувальні роботи. Тісне співробітництво з фірмою-виробником дозволяє постійно покращувати формат і якість сервісу для клієнтів.

Досвід компанії вже налічує десятки реалізованих великих проектів. Консультація і, в разі необхідності, виїзд на об'єкт – безкоштовні. Звертайтеся до нас вже зараз!

«ТВГ-Комплект»
м. Київ. Тел.: (044) 223-65-97
(066) 211-42-48
www.teplogas.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 026


Залишити коментар

Telegram