Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Raypak серії HI DELTA в Україні

Ви втомилися від постійного з’ясування відносин з теплопостачальними компаніями? Вас не задовольняє якість їх послуг? Як альтернативне рішення компанія ТОВ «ТВГ Комплект» пропонує застосування автономних котелень та котлів Raypak серії HI DELTA виробництва компанії HuRay (Угорщина)

Raypak HI DELTA Завод RAYPAK з виробництва котлів і водонагрівачів випускає продукцію з 1949 року та успішно розвивається в нинішній час. Розроблені компанією технічні рішення набули широкого розповсюдження та застосовуються у Сполучених Штатах Америки, в країнах Європи, в тому числі в Угорщині, Німеччині, Румунії і навіть в Австралії.

За останні роки котли RAYPAK Угорського виробництва поставляються в Україну ТОВ «ТВГ Комплект» та активно застосовуються на об’єктах житлового, промислового та спортивного призначення. За цей короткий час котли серії HI DELTA підтвердили свою якість і надійність.

Газові котли виробництва Raypak серії HI DELTA – одна з найбільш універсальних і вдалих моделей, яка може розміщуватися як в середині, так і ззовні котельні.

Свіже повітря, необхідне для горіння, подається в камеру згоряння одним або декількома вентиляторами безпосередньо з навколишнього середовища або через повітровсмоктувальні труби. Відпрацьовані гази можуть виводитися безпосередньо назовні або через вертикальні чи горизонтальні димові труби. Спалювання газу здійснюється розміщеними в закритій ізольованій камері згоряння трубчастими пальниками з неіржавіючої сталі. Незначна кількість шкідливих речовин.

Теплообмінник виготовляється з мідних або мідно-нікелевих труб. Труби теплообмінника стійкі до тиску 12 бар. Теплообмінники котлів мають високі теплопровідні властивості, містять мало води, мають невелику масу, тому в режимі готовності втрати тепла украй малі, що є відмінною перевагою при використанні котла поза приміщенням.

Пальники розподілені на групи, однакові за кількістю. До кожної групи пальників застосовується окремий газовий клапан, що постачає газ. Для заданої потреби в теплі запускається тільки необхідна кількість груп пальників, з тим, щоб досягти ідеального співвідношення повітря та газу.

У стані очікування газ не споживається, завдяки безпосередньому автоматичному запалюванню головного пальника поетапної дії.

Вбудовані контролери приладів здатні підтримувати постійну температуру, а також можуть підключатися до самостійного чи сигнального погодозалежного зовнішнього контролера.

Котли, які працюють під відкритим небом, спроектовані таким чином, щоб працювати безперебійно та економно, з ККД до 96%, протягом багатьох років. Термін експлуатації таких котлів перевищує 40 років.

Котел можливо налаштувати для підігріву теплоносія з температурою нижче ніж 40°С, що актуально для обігріву басейнів.

Завдяки своїм конструктивним особливостям, котли Raypak серії HI DELTA можна використовувати для безпосереднього нагрівання води. Можливо це також за рахунок високої швидкості протікання теплоносія – 1,2-3 м/с. При використанні промислових водонагрівачів можлива експлуатація навіть при вихідній температурі 110°С. При використанні теплоносія до t = 80°C, хімводопідготовка води не потрібна.

Водяний обсяг котлів дуже малий, завдяки чому втрати тепла в режимі очікування незначні навіть при температурі мінус 30°С.

Досвід монтажу та експлуатації дозволяє з упевненістю рекомендувати котли Raypak серії Hi Delta для монтажу на даху з мінімальними витратами та досягненням максимального комфорту.

«ТВГ-Комплект»

м. Київ. Тел.: (044) 223-65-97
(066) 211-42-48
www.teplogas.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 541


Залишити коментар

Telegram