Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

HERZ Україна – 25 років динамічного розвитку

«HERZ Україна» – це постачальник комплексних систем опалення, водо- та холодопостачання, які забезпечують раціональне та ощадне використання теплової енергії. Продукція бренду HERZ – завжди висока якість та широкий асортимент продукції, яка виготовлена в 40-ка виробничих підприємствах на території європейського континенту

Зображення HERZ Україна Історія компанії HERZ починається у далекому 1896 році з відкриття Віденського заводу фурнітури, який швидко став найпотужнішим виробником на теренах тодішньої Австро-Угорщини. З перших кроків компанія робила більше, ніж це здавалося можливим: без технічних креслень на найпростішому обладнанні виготовлявся величезний асортимент продукції, з унікальними для того часу, показниками якості. Про що свідчать змонтовані ще за часів Австро-Угорщини системи опалення також на території України, які досі справно працюють.

Минали роки, змінювалися покоління – проте, незважаючи ні на що, компанія HERZ безперервно нарощувала виробничий потенціал, динамічно розвивалася та врешті решт зайняла достойне місце серед світових лідерів галузі.

HERZ сьогодні – це міжнародна група компаній, постачальник комплексних рішень для систем тепло- та водопостачання, всесвітньо відомий бренд, який є яскравим втіленням славетної австрійської якості. Виробничі потужності розміщені на десятках підприємств у країнах Європи, зокрема й в Україні. Центральний офіс розташований у м. Відні, а торгові представництва працюють по всьому світу.

Українську філію «ГЕРЦ Арматура» засновано у 1997 році, а у 1999 році створено дочірнє підприємство «ГЕРЦ Україна». І ось вже 25 років компанія HERZ активно розвивається та має більш ніж 100 авторизованих дилерів у кожному обласному центрі.

Продукція бренду швидко завоювала вітчизняний ринок, зробивши австрійську якість доступною для українців. Компанія пропонує повний комплекс обладнання для систем підлогового опалення, вичерпний перелік продукції для радіаторного опалення, балансування та регулювання систем опалення та охолодження, широкий асортимент виробів для теплових пунктів та котельних. Асортимент налічує понад три тисячі найменувань з різних категорій.

В цьому році також планується активний розвиток таких напрямків продукції, як сантехнічні змішувачі та душові системи, а також пелетні котли, які є перспективним та пріоритетним напрямком для компанії.

Директор ДП «ГЕРЦ Україна» Руслан Верля:

Зображення Руслан Верля директор Герц Україна «Сьогодні «ГЕРЦ Україна» це дружня команда з 30 професіоналів, які завзято та успішно працюють у таких містах як Київ, Львів, Одеса та Харків, Дніпро
та Запоріжжя задля досягнення спільної мети: зробити Україну ще більше енергоефективною.

Завдяки успішному розвитку та росту компанії в Україні минулого року ми інвестували в новий сучасний офісний простір, тому вже в червні 2021 року головний офіс «ГЕРЦ Україна» розташувався в сучасному бізнес-центрі «Новопечерська Вежа». Автором проєкту та дизайнером інтер’єру був архітектор Олександр Босенко. Проєкт брав участь у XII Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі «Інтер’єр року 2020».

Офісний простір складається з трьох частин: офісного приміщення, «Академії HERZ», зони коворкінгу для інсталяторів та проєктувальників, а також «Кафе HERZ», в якому ми проводимо бізнес зустрічі за філіжанкою запашної австрійської кави.

«Академія HERZ» – це наш новий унікальний проєкт, завдяки якому наші висококваліфіковані фахівці у ролі лекторів та викладачів діляться зі слухачами знаннями та досвідом компанії щодо впровадження технологічних рішень HERZ у сучасних інженерних системах, проводячи цикли семінарів, тренінгів, практичних занять для студентів технічних ВУЗів, інженерів-проєктувальників, інсталяторів, працівників експлуатуючих компаній, енергоменеджерів, голів ОСББ та усіх, хто бажає поглибити освіту, підвищити технічний рівень знань та освоїти нові технології».

Дизайнер студії AIIX studio Олександр Босенко:

Зображення Олександр Босенко «Пам’ятаю нашу зустріч з директором Русланом Романовичем у старому офісі на лівому березі Дніпра та його розповіді про історію, цінності та культуру компанії HERZ. Вже тоді в мене з’явилася ідея та натхнення спроєктувати новий офіс у сучасному «суворому» та водночас у комфортному стилі, затишному для працівників. Згодом й з’явився новий проєкт, що поєднав у собі глибокі насичені кольори та натуральні фактури дерева, скла та бетону. Весь офіс разом із приміщеннями «Академії HERZ» став справжнім живим виставковим простором продукції HERZ, адже всі приміщення обладнанні системами з використанням продукції HERZ, а «серцем» системи опалення став тепловий насос HERZ LWI.

Інтер’єр офісу прикрашають опади електричних кабелів, які виконано червоними трубами HERZ поверх бетонних стін, а самі бетонні стіни з видимою структурою кам’яного наповнення створили декор у стилі «терраццо» та стали безумовною родзинкою й додали особливого характеру приміщенням офісу.

Зораження офіс HERZ Україна Скляна овальна переговорна кімната в центрі офісу виступає яскравим стильним акцентом та розділяє робочий простір та затишні зони відпочинку.

Я впевнений, ми вправно впорались з завданням, створивши комфортний та затишний офіс, який відповідає усім тенденціям сучасного дизайну.

Керівник навчального підрозділу «Академії HERZ» Олександр Сокиркін:

Зображення Олександр Сокиркін «На сучасному будівельному ринку недостатньо лише випускати високоякісну продукцію – запорукою її надійної та ефективної роботи є правильне застосування та підбір обладнання у проєкті будівлі, його якісний монтаж та правильне налаштування, а також вміла експлуатація кваліфікованими фахівцями. Тому, основним завданням «Академії HERZ» є проведення освітньої діяльності серед спеціалістів всіх ланок, залучених у створенні та реалізації сучасних енергоефективних інженерних систем. Але не слід сприймати нашу роботу як постійну організацію та проведення лекцій лише у своєму навчальному центрі. Наші лектори проводять семінари, тренінги та майстер-класи на різноманітну тематику у всіх регіонах країни та навіть за її межами – ми передаємо накопичені знання та набутий досвід всім бажаючим. Для того, щоб пройти навчання достатньо обрати цікаву тему та зареєструватися на сайті HERZ.UA або зв’язатися зі співробітниками компанії.

«Академія HERZ» працює саме для Вас!

Також ми активно співпрацюємо з навчальними закладами: створюємо навчальні лабораторії, проводимо конкурси студентських робіт, видаємо навчально-методичну літературу та запрошуємо студентів для проходження у нашій компанії виробничої практики та стажування».

Найцінніше надбання компанії «HERZ Україна» – це унікальний досвід, яким вона ділиться заради розвитку галузі, завжди працюючи з метою розвитку енергоефективності та з турботою про навколишнє середовище.

Зображення співробітники HERZ Україна

Впродовж 25-ти років продукція зі знаком серця зігріває домівки мільйонів українців, а також шкіл, дитячих садочків, лікарень, промислових приміщень та адміністративних будівель. Компанія HERZ приймає участь не тільки у новому будівництві, але й у модернізації старих будівель та систем. Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо реалізовувати свої амбітні плани.

Долучайтеся до спільноти «HERZ Україна»!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 296


Залишити коментар

Telegram