Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Fiber Basalt Oxy - труба для высоких температур

W_200 Компания Wavin Ekoplastik s.r.o. (Чехия) представила на рынке многослойную трубу Fiber Basalt Oxy. Она изготовлена из полипропилена PP-RCT, армирована базальтовым волокном и имеет слой кислородного барьера, в соответствии с DIN 4726 и ISO 17455.

Труба предназначена для систем высокотемпературного отопления, в частности, отведенный производителем срок эксплуатации при температуре теплоносителя 80°С и давлении 9 бар составляет до 25 лет. Максимальная рабочая температура – 90°С. Коэффициент линейного теплового расширения α = 0,05 мм/м∙°C, что в 3 раза меньше, чем у аналогичных изделий, полностью произведенных из полипропилена. При этом техника монтажа не отличается. Перед сваркой Fiber Basalt Oxy не требует подготовки поверхности (обрезки).

Трубы поставляются диаметром 20–63 мм. Для защиты от подделки на поверхность изделий нанесена красная полоска с фосфоресцирующим пигментом, который можно увидеть в лучах ультрафиолетовой лампы.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 953 / 2017-03-04 18:45:02


Залишити коментар

Telegram