Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Фасад «п'ять в одному» – захист від сонця та шуму, збереження тепла, озеленення

Розумний ремонт фасаду відроджує занедбану будівлю в Данії та перетворює її в енергоефективну споруду

Зображення енергоефективна споруда в Данії Копенгагенська архітектурна фірма Tegnestuen LOKAL радикально відновила одну з «найпотворніших» будівель у районі м. Фредеріксберга, Данія, збудовану ще у 60-х роках, яка була відома своїм непривабливим та напівзруйнованим виглядом, виконала інноваційний ремонт фасаду, який наближає жителів до природи та один до одного. У проєкті, названого садами Ерстед, замість простого оновлення та утеплення фасаду, архітектори вирішили кардинально змінити зовнішній вигляд будівлі, спорудивши терасу із серії трикутних скляних лож, які слугують для мешканців додатковим напівприватним простором з 50 маленькими садами.

Те, що започатковувалося як звичайна термомодернізаційна реновація фасаду, спрямована на захист бетонних конструкцій від пошкодження водою, поступово переросло у функціональний капітальний ремонт фасаду.

Рішення з ефективними скляними теплоізоляційними панелями також дозволяє комфортно використовувати балкони з весни до осені, а також допомагає захистити квартири від значного шуму з дороги. Взимку «низьке» сонце перетворює фасад у т. з. «стіну Тромба», що додатково концентрує тепло та зменшує витрати на опалення.

Зображення Фасад «п’ять в одному»

Окрім привабливого ззовні геометрично-ритмізованого фасаду, що тепер вдало гармонує з історичною забудовою, архітектори також наповнили квартири та загальну терасу зеленню, що природним шляхом коригує мікроклімат та поглинає надлишкову вологу з повітря. У кожній скляній ложі розміщено невеликий сад, який росте вздовж заскленого фасаду, щоб розмити межі між інтер'єром та екстер'єром житла. Мешканці також можуть використовувати свої напівприватні садові ділянки для вирощування декоративних рослин або овочів. Вільні переходи між трикутними ложами спонукають сусідів більше бачитися і частіше спілкуватися між собою.

Застосування приміщення у середині фасаду Даний проєкт, що спочатку був ініційований як звичайне утеплення фасаду та гідрозахист зовнішніх конструкцій будівлі шляхом спорудження т. з. енергоефективного фасаду «вентильованого» типу, являє собою вдалий приклад сталого дизайну, численні комплексні переваги якого були закладені ще на ранніх стадіях архітектурної розробки.

Джерело: Inhabitat

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 149


Залишити коментар

Telegram