Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Енергоощадна відбудова України

Фінляндія виділить 5 млн євро на програму «Зелене відновлення» для України від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), яка має на меті сприяти відбудові України з урахуванням кліматичних змін.

Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ Фінляндії.

У відомстві зазначили, що Фінляндія надає ці кошти на ремонт, реконструкцію та реконструкцію шкіл і дитячих садочків, а також житлових і медичних послуг та іншої критичної інфраструктури.

Зображення відбудова школи

Програма «Зелене відновлення» надає фінансування та технічну допомогу місцевій владі України для реалізації проєктів, що сприяють повоєнній відбудові та вирішенню гуманітарної кризи на шляху до довгострокового «зеленого» переходу.

«Дуже важливо, щоб під час реконструкції та відновленні враховувалися також потреби людей з інвалідністю та гендерна рівність. За даними ООН, кожна четверта родина внутрішньо переміщених осіб має члена сім’ї з інвалідністю – необхідно подбати про їх доступ до притулків для населення та громадських будівель», – сказав міністр розвитку та зовнішньої торгівлі Фінляндії Вілле Скінарі.

Програма «Зелене відновлення» для України, якою керує НЕФКО, є багатосторонньою донорською ініціативою. Програма стартувала у липні 2022 року, а її першими донорами стали ЄС, Данія, Норвегія, Швеція та Фінляндія.

Програма «Зелене відновлення» підтримує впровадження сучасних, енергоефективних рішень і, в довгостроковій перспективі, «зелений» перехід України шляхом скорочення використання викопного палива. Об'єкти, відбудовані в Україні за цією Програмою, будуть орієнтовані на можливість широкого застосування «зелених технологій» та мінімізацію енергоспоживання.

До початку військових дій у 2022 році НЕФКО активно фінансувала в Україні проєкти з енергомодернізації освітніх та комунальних закладів, переробки сміття, встановлення теплових насосів тощо.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 473 / 2022-12-28 09:33:13


2 коментаря

5
5
5
Залишити коментар

Telegram