Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Енергія з біомаси – перспективи зростання

Понад 210 учасників об'єднала Міжнародна конференція «Енергія з біомаси 2018» – професійна подія, що відбулась у великій конференц-залі НАНУ, м. Київ, за широкого представництва політиків, органів державної влади, бізнесу та науки

Зображення учасники конференції Енергія з біомаси 2018 Організаторами конференції виступили Біоенергетична асоціація України (УАБІО); Держенергоефективності України; Агентство з відновлюваної енергетики; Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України; Науково-технічний центр «Біомаса».

У рамках програми конференції відбулись такі події:

Дискусія за участю представників влади та бізнесу на тему:

  • «Вдосконалення законодавчої підтримки розвитку біоенергетики в Україні (зелені тарифи на електроенергію, система електронної торгівлі біопаливом».
  • Доповіді за тематикою: «Стратегія розвитку», «Виробництво теплової та електричної енергії з твердої біомаси», «Використання побутових відходів для виробництва теплової та електричної енергії», «Ресурси біомаси та її підготовка», «Біогаз».
  • Вручення біоенергетичної премії «Золотий Міскантус 2018».

Цього року на конференції була рекордна кількість учасників: 214, з них 26 – із зарубіжжя (Німеччина, Нідерланди, Польща, Словенія, Австрія, Італія, Бельгія, Росія, США, Фінляндія, Франція, Чехія, Японія). Професійний склад учасників включав представників політичних кіл та органів державної влади, консультаційних і комерційних фірм, промислових підприємств, агрохолдингів, професійних асоціацій, науково-дослідних та навчальних закладів, громадських організацій.

Зображення потенціалу зростанні біоенергетики

Біоенергетика у нинішній час займає 50% всієї світової відновлюваної енергетики та має значний потенціал сталого зростання. У період 2018-2023 рр. застосування біоенергії для виробництва електроенергії може збільшитись ще на чверть, див. діаграму. За даними Міжнародного енергетичного агентства (IEA) за умови державної підтримки впровадження енергетичного використанням біомаси, досліджень та розвитку біоенергетичних технологій, вирішення питань законодавства, стратегії розвитку та фінансування біоенергетичних проектів, розвитку ринку біопалива та ресурсної бази біомаси можливе нарощування використання теплової та електричної енергії з біомаси в енергоємних виробництвах і на транспорті.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 597

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram