Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Енергія з біомаси – перспективи зростання

Понад 210 учасників об'єднала Міжнародна конференція «Енергія з біомаси 2018» – професійна подія, що відбулась у великій конференц-залі НАНУ, м. Київ, за широкого представництва політиків, органів державної влади, бізнесу та науки

Зображення учасники конференції Енергія з біомаси 2018 Організаторами конференції виступили Біоенергетична асоціація України (УАБІО); Держенергоефективності України; Агентство з відновлюваної енергетики; Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України; Науково-технічний центр «Біомаса».

У рамках програми конференції відбулись такі події:

Дискусія за участю представників влади та бізнесу на тему:

  • «Вдосконалення законодавчої підтримки розвитку біоенергетики в Україні (зелені тарифи на електроенергію, система електронної торгівлі біопаливом».
  • Доповіді за тематикою: «Стратегія розвитку», «Виробництво теплової та електричної енергії з твердої біомаси», «Використання побутових відходів для виробництва теплової та електричної енергії», «Ресурси біомаси та її підготовка», «Біогаз».
  • Вручення біоенергетичної премії «Золотий Міскантус 2018».

Цього року на конференції була рекордна кількість учасників: 214, з них 26 – із зарубіжжя (Німеччина, Нідерланди, Польща, Словенія, Австрія, Італія, Бельгія, Росія, США, Фінляндія, Франція, Чехія, Японія). Професійний склад учасників включав представників політичних кіл та органів державної влади, консультаційних і комерційних фірм, промислових підприємств, агрохолдингів, професійних асоціацій, науково-дослідних та навчальних закладів, громадських організацій.

Зображення потенціалу зростанні біоенергетики

Біоенергетика у нинішній час займає 50% всієї світової відновлюваної енергетики та має значний потенціал сталого зростання. У період 2018-2023 рр. застосування біоенергії для виробництва електроенергії може збільшитись ще на чверть, див. діаграму. За даними Міжнародного енергетичного агентства (IEA) за умови державної підтримки впровадження енергетичного використанням біомаси, досліджень та розвитку біоенергетичних технологій, вирішення питань законодавства, стратегії розвитку та фінансування біоенергетичних проектів, розвитку ринку біопалива та ресурсної бази біомаси можливе нарощування використання теплової та електричної енергії з біомаси в енергоємних виробництвах і на транспорті.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 652


Залишити коментар

Telegram