Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Еко-фільтр для повітря в місті

Bud_200У Будапешті встановлюють рамки з моху, які очищатимуть повітря від токсинів та летючого мікроскопічного пилу.

У ІІІ-му районі Будапешту почали встановлювати спеціальні конструкції CityTree, які здатні очищувати повітря за допомогою сучасних технологій та спеціального моху, що здатний абсорбувати забруднюючі частинки. Такі рамки чудово пасують до ландшафту, мають гарний дизайн і розміщуються у найбільш загазованих районах міста.

Мох набагато краще поглинає забруднення повітря, аніж трава чи дерева. Більше за те, вони працюють практично весь демісезонний період та майже всю зиму, коли дерева зкидають листя та вже немає трави. Мох швидко відновлює свої властивості після морозів при потеплінні.

Іноваційне рішення загальним розміром 3,5 м2 має 275 вічок з мохом та займає всьго 1 м2 на землі. Ця технологія розроблена в Німеччині компанією Green City Solutions CityTree та презентована у березні 2014 року в Дрездені.

Рамка з моху живиться за допомогою сонячних батарей, вода для рослин подається автоматично. Для поливу рослин у сухий період пристрій має власну вбудовану ємність для збору та очищення дощової води.

IT-компоненти вираховують кількість пилу, що поглинена рамкою з моху, та кількість й ступінь очищення повітря, і передають ці дані для подальшого моніторингу та статистичної обробки.

Вперше пристрої CityTree були встановлені та випробувані в Осло (Норвегія) та в Йені (Німеччина) у квітні 2015 р. та підтвердили свою працеспроможність і доцільність. Системи очищення повітря мохом вже працюють у Парижі, Берліні та Гонконзі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 625 / 2017-06-06 11:53:42


Залишити коментар

Telegram