Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система зворотного осмосу: що може «піти не так» при експлуатації та монтажі?

Зображення Георгій Черкашин президент «СП УДТ»


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Про зворотний осмос взагалі. Що це таке та для чого? Що має знати споживач при виборі та обслуговуванні системи зворотнього осмосу? У сьогоднішняшній бесіді – з Георгієм Черкашиним, президентом «СП УДТ» – мова йтиметься про системи зворотного осмосу та очистку води – практичне та дієве рішення, яке на сьогодні забезпечує чистою водою багато споживачів по всьому світу.

Ви навіть не уявляєте, які підводні камені та що може «піти не так» при монтажі системи зворотний осмос чи в процесі експлуатації?

Не оминайте нагоди залишити свої коментарі щодо цієї бесіди та залишайте свої побажання стосовно майбутніх випусків. Далі буде… Нехай щастить!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 103

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram