Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Зелений» стартап з України визнаний світовою еко-спільнотою

S_200 Український стартап Go To-U увійшов до десятки кращих на міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad. Команда розробників ідеї запропонувала рішення для розширення мережі безкоштовних зарядних станцій для електромобілів.

Ідея Go To-U полягає в тому, щоб об'єднати соціально-відповідальні бізнеси, які підтримують шлях екологічного і прогресивного розвитку людства - ресторани, готелі та інші заклади зі сфери послуг, що за свої кошти встановлюють зарядки для електрокарів, користуватися якими можна безкоштовно. Go To-U через мобільний додаток і хмарний сервіс, забезпечують для них потік нових клієнтів на електромобілях. Мережа таких зарядок включає вже понад 100 локацій в Україні. "Для максимально зручного користування нашою партнерською мережею, ми знайшли спосіб, як зарезервувати місце і час зарядки, щоб не виникало черг до зарядки і не було розчарованих клієнтів. Для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку абсолютно не відчутна, особливо на фоні витрат на кондиціонування влітку чи роботи кухні", - зазначають розробники.

Команда має намір розвивати платформу та вдосконалювати сервіс. За словами автора ідеї, на першому етапі команда працюватиме над тим, щоб масштабувати проект на глобальному рівні, організовуватиме різні освітні проекти.

ClimateLaunchpad - це один з найбільших у світі конкурсів зелених стартапів. Вперше українські команди почали представляти там свої проекти у 2016 році. Нагадаємо, у світовому фіналі конкурсу, що цьогоріч відбувся на Кіпрі, взяли участь понад 100 команд із 35 країн світу. В тому числі три команди з України, яких відібрали на всеукраїнському етапі ClimateLaunchpad.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 337 / 2017-10-26 09:10:58


Залишити коментар

Telegram