Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Запірні вентилі: арматура для побутової та промислової сфери

Вентиль трубопровідний є одним із найпопулярніших видів запірних механізмів, які активно експлуатуються в різних системах. Завдяки особливостям конструкції, такі вентилі можуть одночасно виконувати функцію замикаючого та регулюючого елемента.

Зображення вентилі запірні фланцеві УКСПАР

Торговельна марка UKSPAR поставила на ринок України нову арматурувентилі запірні фланцеві. Корпусна частина виготовляється з двох матеріалів:

  • Чавун. Такі вентилі застосовують у системах холодного, гарячого водопостачання, для пари та інше. Чавунні вентилі здатні впоратися з максимальним тиском до 16 бар за нормальної температури робочого середовища до +300 градусів.
  • Сталь. За основу використовують леговану або нержавіючу сталь. Такі вентилі справляються з максимальним тиском до 40 бар за температури робочого середовища до +425 градусів. Тому вентилі у сталевому корпусі часто експлуатуються в екстремальних умовах.

Відео. Трубопровідна арматура для промисловості та водоканалів: огляд новинок

За відсутність протікання під час експлуатації вентиля відповідає графітове ущільнення, передбачене у його конструкції.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 557 / 2023-08-16 17:17:00


Залишити коментар

Telegram