Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Запірна арматура та фітинги Düker

Компанія Düker (Німеччина) займає провідні позиції серед виробників арматури та фітингів з чавуну для напірних трубопроводів водо- і газопостачання, а також систем каналізації будинків. Історія підприємства налічує вже понад 500 років

Заводи з виготовлення відповідної продукції, включаючи власне ливарне виробництво (одне з найбільших у Німеччині), розташовані в містах Лауфах та Карлштадт у Північній Баварії. На теперішній час штат компанії становить 650 співробітників, а річний обіг – близько 110 млн євро, з яких 48% припадає на експорт.

Асортимент запірної арматури включає в себе засувки з гумованим клином, арматуру для будинкових підключень, пожежні гідранти, поворотно-дискові затвори, що випускаються розміром до DN 1200.

Для захисту від корозії виробів використовується епоксидне покриття, а також, спеціально для запірної арматури, застосовується емаль ETEC. Це дозволяє використовувати компоненти для трубопровідних систем з високим рівнем стійкості до кислот – у хімічній і фармацевтичній промисловості.

Емаль зсередини та ззовні

Duker_200 Внутрішнє і зовнішнє покриття емаллю ETEC надає виробам численні переваги. Перш за все, це захист від внутрішньої корозії: з'єднання між емаллю і чавуном запобігає виникненню іржі навіть при порушенні верхнього шару покриття. Захист від зовнішньої корозії гарантує резистентність до сильно агресивного ґрунту (клас III). Відповідна властивість підтверджена сертифікатом DVGW.

Крім того, до слизької поверхні емалі не прилипають забруднення, що особливо актуально в зоні ущільнювача сідла запірної арматури.

Емаль – неорганічний матеріал, так само, як скло. Це робить її ідеальною для транспортування рідини: між емаллю і водою хімічна реакція неможлива, а мікроорганізми не створюють біоплівки на внутрішній поверхні. Отже, гігієна водопостачання буде завжди на високому рівні.

Ще одною важливою перевагою емалі є стійкість до старіння. На відміну, наприклад, від пластику, вона не втрачає первісної якості з плином часу.

І, нарешті, емаль ETEC дуже тверда, що забезпечує стійкість до механічних впливів (тертя, удари) та унеможливлює появу подряпин.

Труби для каналізації

Duker Компанія Düker є лідером на європейському ринку чавунних труб і фітингів для відведення побутових і дощових стоків. Більше 40 років тому вона розпочала випускати каналізаційну систему SML (без розтрубів), в якій всі елементи з’єднуються за допомогою хомутів.

Запатентувавши технологію виробництва шляхом від центрового лиття та нанесення спеціального захисного покриття на внутрішні та зовнішні частини труб і фітингів, Düker втілила ефективне рішення в будівництво інженерних мереж, отримавши такі переваги перед існуючою чавунною системою:

  • більш висока міцність;
  • краща зносостійкість;
  • рівна внутрішня поверхня (що гарантує відсутність заростання);
  • у 20 разів швидший монтаж одного з’єднання;
  • у півтора раза менша вага.

Отже, завдяки всім своїм властивостям емальовані фітинги та арматура, а також труби і з’єднання для каналізації є надійними та довговічними. Тому вкладання в них – це інвестиція на довгі роки.

Офіційний представник Düker GmbH в Україні
м. Київ, вул. Електриків, 29
тел. +38(044)220-11-66
e-mail: dueker.ua@gmail.com
www.duker.com.ua


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 779


Залишити коментар

Telegram