Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Klima hitze з Європи – для України

Ніяких компромісів – такий принцип і підхід фірми Klima hitze GmbH у виробництві. Тільки найкращі та найнадійніші деталі, контроль виробництва на всіх стадіях, простота і швидкість сервісного обслуговування. Побутові електроводонагрівачі Klima hitze вироблені по патентах німецького проектного бюро KH GmbH виключно на підприємствах Західної Європи і вирізняються якістю та помірною ціною

Klima_11 Берлінська інжинірингова компанія Klima hitze GmbH, що була заснована в 1986 р., з самого початку зробила ставку на інновації. За чверть століття її патенти на технології і конструкторські розробки придбали і впровадили найбільші й найвідоміші виробники побутової і кліматичної техніки в світі. А з 2013 року в Європі розпочато випуск продукції під однойменною торговою маркою.

Klima_1 З 2014 року бойлери Klima hitze продаються в Україні. І через півтора року вже можна говорити про цю марку, як про бренд зі стійкою репутацією якісних, надійних європейських виробів за помірну ціну, що надає повне гарантійне обслуговування, забезпечує до 10 років гарантії на баки водонагрівачів і 2 роки гарантії на електричну частину бойлерів.

Klima_2 Сьогодні Klima hitze співпрацює з 5 найбільшими заводами Європи, що виробляють бойлери з торговою маркою Klima hitze і володіють найсучаснішим обладнанням і технологіями з максимальним контролем якості. Самий технологічно досконалий і великий з них - новий завод Leov в Македонії, м. Велес, де в 2015 р. була встановлена лінія збирання внутрішнього бака водонагрівача з використанням технології лазерної розрізки сталі. Відтепер швидкість виробництва - 2 бака за хвилину. Підприємство Leov є найбільшим в Європі з виробництва водонагрівачів. У 2014 році його річний обсяг виробництва склав 400 тисяч одиниць продукції. На Leov зосереджено лінії з випуску всіх деталей водонагрівача, включно з лінією виготовлення пластикових деталей, лінією гальванізації та фарбування. Така концентрація виробництва дозволила істотно знизити вартість готової продукції. Автоматична лінія зварки баків виключає вплив людського фактора і дозволяє дати 100% гарантію якості найважливішої деталі водонагрівача.

Klima_3 Завод Leov самостійно виготовляє майже всі основні деталі. Нагрівальні елементі та термостати за спеціальним замовленням виробляє компанія Termowatt (Італія), визнаний лідер цього напрямку в Європі. При виробництві бойлерів Klima hitze використовуються автоматизовані лінії складання і деталі високої якості. Це забезпечує ефективну та безперебійну роботу обладнання вподовж багатьох років. Для виробництва баків бойлерів використовується тільки високоякісна австрійська сталь товщиною від 1,8 до 3 мм – це відображується навіть у вазі пристрою, вони важчі за азійські та більшості європейських виробів. Терморозширення сталі шляхом її легування підібрано відповідно до терморозширення емалі. Це забезпечує максимальну адгезію емалі (виробництва концерну BASF, Німеччина) до внутрішнього баку. Товста австрійська сталь, однакове її теплове розширення з емаллю, якісне зварювання – все це, разом з ретельним дотриманням технології, дозволяє фірмі Klima hitze® давати велику гарантію на внутрішній бак водонагрівача – гарантія становить від 7 до 10 років.

Бойлери Klima hitze® – це якість від европейського виробника за поміркованою ціною. Вони прискорено нагрівають воду та довго зберігають її температуру, економічні та безпечні в експлуатації.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 346

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram