Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Заборгованість за «зелену» електроенергію в Україні становить 70%, - UDP Renewables

Заборгованість за відновлювальну енергетику Про це заявив Сергій Євтушенко, керуючий партнер UDP Renewables, звертаючись до керівника держпідприємства «Гарантований покупець» Андрія Пилипенко. Банки, які надавали інвесторам кредити на будівництво зелених електростанцій в Україні, вимагають вчасну виплату відсотків та тіла кредитів, не зважаючи на те, що рівень недоплат підприємствам зеленої енергетики становить 70%. «Ми, як компанія оператор, бачимо, що у нас середній рівень збору виручки по року становить 30%. Нас ця ситуація, звичайно, турбує», - заявив Євтушенко. Гарантований покупець («Гарпок») звітує про 100% оплату в низький сезон генерації електроенергії, а от заборгованість, накопичена у високий період генерації, залишається значною.

Євтушенко підкреслює, що «Гарпок» має забезпечувати максимальний рівень розрахунків, адже банки вимагають від підприємств галузі виплачувати кредити та не погоджуються на реструктуризацію. «У нас з банками «дорослі» відносини. Нам ніхто пільг ніяких не дає. На реструктуризації банки також часто не йдуть. Тільки ти прострочиш виплату відсотків по кредиту - маєш ускладнення умов. Наша ситуація не проста загалом», - сказав керуючий партнер UDP Renewables.

Зауважимо, нещодавно прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що підприємства «зеленої» енергетики можуть забезпечувати певні потреби в електроенергії навколо себе в різних куточках держави навіть за ситуації блекауту в Україні, чим допомагати відновлювати енергосистему після уражень та аварійних пошкоджень.

Також була заява від В. Зеленського, що Україна може стати «зеленим енергохабом» для Європи та нарощувати експорт електроенергії до ЄС, щоб замінити «брудні» російські енергоресурси.

Але практика відносин Гарпок та операторів «зеленої» генерації наразі свідчить про геть інше.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 849 / 2022-12-26 08:51:07

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • дійсно цікаво. Якщо матимемо таку інформацію, поділимося з вами.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram