Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

«Зелена енергетика» рятуватиме країну

Зображення зелена енергетика ««Зелена» енергетика може забезпечувати певні потреби в електроенергії навколо себе навіть за ситуації блекауту в Україні», - заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«При блекауті вони можуть працювати в «острівцях», і ми з окремих острівців забираємо електроенергію і починаємо «в'язати» в єдину систему», - повідомив Шмигаль в інтерв'ю щодо відновлення енергетики.

Голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький вважає, що вітрова генерація, яка має великий потенціал саме взимку, може покращувати енергозабезпечення України під час дефіциту потужності в енергосистемі.

За інформацією Української вітроенергетичної асоціації, енергетичні компанії можуть добудувати від 300 до 500 МВт потужності «зеленої» енергетики вже в найближчі місяці, якщо держава забезпечить їм продовження гарантованих умов підтримки на 1-2 роки, щоб компанії встигли добудувати свої об'єкти.

В подальшому Україна може стати «зеленим енергохабом» для Європи та нарощувати експорт електроенергії до ЄС, щоб замінити «брудні» російські енергоресурси - про це наголошував раніше Президент.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 872 / 2022-12-26 08:36:20

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram