Мерч AW-Therm інтернет магазин

Вентиляція має значення! Або кілька слів про небезпеки, пов'язані з поганим повітрообміном!

Люди проводять до 90% часу в закритих приміщеннях, не замислюючись про якість повітря, яке вдихаємо щодня. Забруднене повітря впливає на наше самопочуття, рівень енергії та навіть здоров'я. Щоб створити комфортний мікроклімат і забезпечити постійний доступ до свіжого повітря, необхідна ефективна вентиляція. Рішенням може стати вентиляційна техніка PRANA, яка легко встановлюється і підтримує якість повітря на високому рівні 24/7

Зображення вентиляція ПРАНА

Чому якість повітря має значення?

Ми часто недооцінюємо роль повітря в нашому житті. Адже не бачимо, чим дихаємо, відповідно, не усвідомлюємо і ризиків...

Проте, уявіть собі що буде, якщо людина перестане дихати? Без повітря вона зможе прожити лише 3-5 хвилин! Саме тому, те, чим ми дихаємо, суттєво впливає на здоров'я, самопочуття, рівень енергії і навіть настрій.

Ще півстоліття тому люди перебували на свіжому повітрі значно довше. Адже, більшість робіт були пов'язані з полем, садом або городом. Транспорту, магазинів, кафе було набагато менше. А діти проводили вільний час на вулицях, дитячих майданчиках, стадіонах.

Сьогодні часи змінилися. Ми можемо працювати, не виходячи з дому (кількість таких вакансій щорічно зростає). І, навіть, якщо відвідуємо офіс, то добираємося, переважно, власними автомобілями чи громадським транспортом. Продукти купуємо не на ринках, а у магазинах чи супермаркетах. А наші діти після школи на весь день «зависають» у різноманітних гаджетах, віддаючи перевагу іграм і спілкуванню онлайн.

Відео. Як вентиляція з рекуперацією тепла вирішує проблеми з якістю повітря в оселі?

Як наслідок, вражаюча статистика: сучасний мешканець міста близько 90% свого часу проводить у закритих приміщеннях: квартирах, будинках, офісах, супермаркетах, спортзалах, кінотеатрах тощо. За підрахунками вчених, якість повітря у приміщеннях гірша від вуличного приблизно у 10 разів, а середньостатистична людина за добу вдихає близько 12 тис. літрів повітря! В такій ситуації, забезпечення людства чистим і свіжим повітрям стає надзвичайно важливим питанням, що потребує спеціалізованих рішень.

Які причини погіршення якості повітря?

Загалом, на якість повітря впливає кілька важливих факторів: наявність/ відсутність вентиляції, рівень вологості та температура.

А також, наші щоденні дії: приготування їжі, прання, прийняття душу або ванни, наявність домашніх тварин, користування лаками для волосся, парфумами тощо. Крім того, велику роль у якості повітря відіграють матеріали, з яких побудований будинок або виконаний ремонт. Важливими є й вид опалення в помешканні (пічне опалення, централізоване, наявність каміну), те, які миючі засоби ви використовуєте, чи палите в приміщенні, тощо.

Як розпізнати ознаки поганого повітрообміну в оселі?

Є кілька головних індикаторів якості повітря в приміщення. А саме:

Ваше самопочуття. Якщо, перебуваючи вдома тривалий час, ви почуваєтеся енергійними, бадьорими і сповненими сил — вірогідно, що повітря перебуває в межах норми. Якщо ж, ви часто відчуваєте загальну слабкість, брак енергії, вам важко зосередитися, відчуваєте себе роздратованим — варто поспостерігати за своїми відчуттями поза межами будинку. Якщо в інших місцях ви почуваєтеся краще, можливо, варто звернути увагу на саме на якість повітря.

В окремих випадках, низька якість повітря може призвести і до появи серйозніших симптомів: задухи, пришвидшеного серцебиття, подразнення слизових оболонок, головного болю, загострення симптомів астми та алергії тощо. За даними ВООЗ від алергії страждають від 20 до 40% людей на Землі. Це прямо пов'язано з фактором масової герметизації приміщень.

Підвищена вологість. Стійкий неприємний запах, який не зникає після провітрювання, утворення конденсату на вікнах, поява грибка та плісняви — усе це наслідки поганої вентиляції приміщення.

Часті застуди. Застояне повітря — сприятливе середовище для різноманітних вірусів та бактерій. В ній вони почуваються комфортно та швидко розмножуються. Як наслідок, ризик захворіти зростає. Крім того, послабленню імунітету сприяють постійне вдихання СО2 та інших шкідливих речовин, присутніх в кімнаті.

Відео. Особливості конструкції та встановлення рекуператора

Вентиляція має значення

Саме тому, щоб почувати себе комфортно і безпечно у власній оселі, важливо подумати про якісну і надійну систему вентиляції. Адже, зважаючи на тренд масової герметизації, у сучасні приміщення практично не надходить свіже повітря і не виводиться забруднене. Регулярне віконне провітрювання дещо покращує ситуацію, проте його ефект дуже короткочасний. Крім того, взимку крізь відчинені вікна ви втрачатимете дорогоцінне тепло, а у літню спеку — прохолоду.

То що ж робити? — запитаєте ви. Кращим рішенням питання якості повітря для невеликих приміщень стане компактна припливно-витяжна система вентиляції PRANA.
Великою перевагою такої системи є те, що її можна встановити у приміщеннях з готовим ремонтом, а монтаж триватиме зовсім недовго, до двох годин. Керувати рекуператором можна як пультом або з ПК, так і за допомогою простого, інтуїтивно зрозумілого додатку на телефоні з будь-якого куточку світу.

Зображення рекуператор в квартирі
Рекуператор забезпечить вам цілодобовий доступ свіжого повітря та створить у помешканні комфортний мікроклімат без необхідності відчиняти вікна. Автоматичні режими роботи Auto та Auto+ (в залежності від обраної моделі) здатні самостійно аналізувати якість повітря та налаштувати систему відповідно до потреб в режимі реального часу.

Відео. Рекуператор: функціонал і можливості установки

Обирайте PRANA – сучасну та безпечну smart-вентиляцію для вашого дому чи офісу і без зусиль насолоджуйтеся свіжим повітрям 24 години на добу!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 271


2 коментаря

  • Прана це коли нормальну вентиляцію зробити неможна (чи пізно чи дорого...).
    Чому ніхто не каже про мінуси Прани:
    --всі стіни в дірках, не кожна дружина таке погодить
    -- неправільні потоки повітря, згустки старого повітря залишатимуться в кімнатах, так як приток знаходиться в безпосередній близькості від витяжки
    -- відсутня можливість встановити секцію охолодження/нагрівання/зволоження
    -- і САМЕ ГОЛОВНЕ - Нормальні фільтри НІКОЛИ не поставиш, ані кишенькові ані вугільні - повітря псується з кожним роком, то торфяники горять то ліси в Чорнобилі...
    Таким чином вже зараз треба дивитись наперед, в майбутнє - без великих кишенькових фільтрів та великих вугільних фільтрів не обійтися.
    Ви своєю заманухою вводите людей в оману.
    Ще раз - прана це крайній випадок коли повноцінну систему немає можливості робити!!!

  • Доброго дня, дякуємо за відгук, ось деяка інформація щодо ваших тверджень.
    Наші рекуператори монтуються в один отвір на одну систему, переважно одна система на приміщення, якщо воно не є дуже великим.
    При правильному плануванні та коректному встановленні потоки повітря є правильними: витяжка і приплив знаходяться близько, але розділені. Згідно з нашими численними дослідженнями наша система ефективно працює з потоками повітря.
    Встановлення додаткового підігріву, охолодження чи зволоження в систему вентиляції не є енергоефективним та потребує збільшення габаритів та ускладнення конструкції для коректної роботи. Одна система не може ефективно виконувати всі зазначені функції, тому ми рекомендуємо комбінувати її з іншими пристроями.
    Нажаль, встановлення зазначених вами фільтрів на цей момент не є можливим у наших системах. Проте ми можемо комплектувати системи фільтрами з вугільним напиленням, які спрямовані на видалення неприємних запахів та затримку викидів від автомобілів. Однак, повноцінна система очищення повітря, яка могла б ефективно працювати із зазначеними вами видами забруднення, потребуватиме набагато більше місця та складнішої конструкції.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram