Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Підготовка до опалювального сезону та економія на опаленні будинку

Зображенні Ірина Шита та Дмитро Гарник


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Подкаст - з Іриною Шитою, фахівцем «Академії Viessmann» - присвячений підготовці помешкання до опалювального сезону та економії енергоресурсів.

«Як заощадити на опаленні будинку?» - наскільки важко це зробити самотужки? Які дії допоможуть економити та забезбечать комфорт? Як сервісне обслуговування допомоагає підтримувати систему опалення в ощадному режимі? З чого починати?

Готові до економії на опаленні? Слухайте подкcат та будьте обізнані!

P.s.: Стаття з інфографікою: «Опалення: як правильно готуватися до зими».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 654

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • Дякую за корисні поради. Піду займусь батареями та купувати пледи

5
5
5
Залишити коментар

Telegram