Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система дощових водостоків – Wavin Kanion

І. Ядловський

Історично склалося, що система пластикових напірних трубопроводів з поліпропілену — Wavin Ekoplastik стала візитною карткою групи компаній Wavin в Україні

Зображення Wavin Kanion Чеська марка Ekoplastik відома й легко впізнавана у професійних колах вже багато років завдяки своїй бездоганній якості та впровадженню інновацій. Це вочевидь одна із найпоширеніших в Україні систем пластикових трубопроводів з поліпропілену. Проте досить мало хто знає, що торговельна марка Wavin відома на теренах Європи та за її межами не лише поліпропіленовою системою, але й випускає ще безліч цікавих та інноваційних інженерних систем, що покращують якість й комфорт життя, піклуються про довкілля та вже давно стали галузевими стандартами у багатьох країнах, серед яких є полімерна система дощових водостоків – Wavin Kanion.

Створенню системи дощових водостоків Wavin Kanion передувало ретельне дослідження потреб ринку, що дозволили чітко визначити запити фахівців та найвибагливіших споживачів. Не в останній мірі завдяки їм було розроблено оригінальний дизайн, що став взірцем елегантності, естетики та функціоналу. Традиційний та водночас унікальний профіль ринви – це характерна риса системи Kanion, що радикально покращує зовнішній вигляд кожної будівлі та підкреслює її архітектурні переваги.

Система Wavin Kanion призначена для обладнання будівель, приватних будинків, котеджів, терасових блоків, альтанок, торгових павільйонів та гаражів тощо. У системі Kanion інженери Wavin втілили прагнення спроєктувати ідеальну водостічну систему з високою надійністю та ефективністю відведення води від опадів. Неперевершена гідравлічна пропускна здатність та функціональність конструкції водостоків забезпечує чудове відведення води навіть у сильні зливи.

Wavin Kanion – система захисту від негоди

Wavin Kanion – це водостічна система, що задовольняє очікуванням найвибагливіших споживачів. Окремі елементи системи Wavin Kanion легко з'єднуються між собою – кінець одного елемента системи просто вставляється у розтруб іншого елемента, забезпечуючи декілька ступенів захисту від протікань, і лише зовнішні кінцеві заглушки приклеюються до жолобів. Такий спосіб складання системи не вимагає використання спеціальних інструментів, але з метою правильного підбору відповідної конфігурації складових системи та забезпечення її герметичності варто звернутися до професіоналів.

Водостоки Wavin Kanion абсолютно не вимагають консервації, відрізняються високою міцністю, герметичністю конструкції та ефективним відведенням дощових вод з поверхні даху.

Переваги системи пластикових водостоків Wavin Kanion

 • Висока міцність та гідравлічна пропускна здатність.
 • Легкість у монтуванні – не потребує спеціального обладнання.
 • Неперевершена герметичність, завдяки запатентованим міжстиковим з’єднанням з багаторівневим захистом від протікань.
 • Абсолютна стійкість до будь-яких забруднень, що містяться у дощових водах, а також до впливів довкілля, наприклад, в умовах агресивного промислового середовища.
 • Стійкість до корозії.
 • Стійкість до втрати кольору, не вигоряє під дією ультрафіолетових променів.
 • Стійкість до умов зимового клімату України.
 • Сумісність та інтеграція з системами утилізації та збору дощових вод Wavin.
 • Естетична привабливість та елегантність.
 • Широка номенклатура необхідних складових та гамма кольорів, що гармонійно впишуться у будь-яке архітектурне рішення (шоколадний, білий, чорний, цегляний або графітовий).
 • Значно рідше за інші традиційні системи потребує обслуговування.
 • 10 років гарантії від Wavin.
 • Екологічна безпека – матеріали ринв та водостоків системи Kanion легко вторинно перероблюються та не містять свинцю.

Система ринв та труб Wavin Kanion відзначена європейським сертифікатом охорони навколишнього середовища ISO 14001 та сертифікату якості ISO 9001.

Система Wavin Kanion постачається у діаметрах 75х50, 100х75, 130х90, 130х110 та 160х110 мм. За попереднім замовленням можливе виготовлення деталей системи нестандартної довжини. Елементи системи упаковуються або окремо, або по кілька штук у мішечках з пластикової плівки, що дозволяє уникнути механічних пошкоджень під час транспортування.

Основним постачальником системи Wavin Kanion в Україні є компанія WIZARD (wizard.ua). Якщо у Вас є питання щодо елементів чи використання системи, або ви потребуєте консультації, будь ласка, звертайтесь до представників Wavin Czechia s.r.o в Україні:

Сергій Дяченко: +38 (067) 224-08-82, +38 (099) 706-9000
Ігор Ядловський: +38 (050) 231-50-20, +38 (096) 66-33-596

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 119


Залишити коментар

Telegram