Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Hi-Smart серії «H» від Hisense – розумно, ефективно, надійно

Популярність VRF-систем у секторі житлової та офісної нерухомості, здатних не тільки охолоджувати, але й опалювати приміщення, опирається на можливості обладнання, серед яких продукція компанії Hisense заслужено займає передові позиції

Компанія Hisense (КНР) виробляє якісну побутову техніку з 1969 р. ЇЇ продукція отримувала урядові відзнаки China Quality Award за видатну якість та технічну досконалість. Наразі продукція Hisense заслужено стала номером один на ринку КНР та широко експортується по всьому світу.

Кондиціонери Hisense з часу появи на ринку ще у 1997 р. містять власні запатентовані розробки, що у поєднанні з досвідом Hitachi (Японія) стали основою цілої палітри технічно досконалого та сучасного обладнання з різним призначенням та потужністю – для промисловості, комерційної нерухомості, офісного сектору та житла.

Зображення VRF Hisense Hi-Smart Системи VRF (системи з змінюваною подачею охолоджувача) значно ефективніші, ніж звичайні прилади для охолодження/обігріву повітря, фактично вони побудовані на принципах теплового насосу, що суттєво зменшує енергоспоживання та надає унікальні додаткові переваги та можливості.

Пристрої Hisense Hi-Smart нової серії «H» для житлового сектору та офісів вирізняються оптимізованими параметрами:

  • технічною досконалістю, гнучкістю подачі та повернення повітря;
  • новою технологією контролю масла;
  • високоефективним теплообмінником та DC-двигуном з вентилятором, обладнаний безступеневим інверторним регулюванням;
  • зменшеним рівнем шуму, екологічним холодоагентом R410A; досконалою електронікою;
  • захистом від блискавки;
  • новим дизайном тощо.

Система Hisense Hi-Smart серії «H» є оптимальною заміною для мульти-спліт систем та напівпромислових кондиціонерів. Вона має більш високі параметри продуктивності та в поєднанні з більшою довжиною трас холодоагенту, може бути встановлена на об'єктах, де монтаж вищевказаних систем просто неможливий. Довжина траси до 100 метрів дозволяє встановлювати блоки, віддаленно від об'єкта, що, наприклад, дуже зручно при кондиціонуванні котеджів.

Серія «H» пропонує 9 зовнішніх блоків з номінальною потужністю від 8 до 33,5 кВт з EER до 4,31 та COP до 4,50. Температура роботи по охолодженню: від -5°C до +52°C; по обігріву – від -20°C до + 15,5°C. Поліпшена аеродинаміка лопатей, каналів та решітки знижують рівень шуму.

Блоки обладнані спіральними компресорами, які за допомогою камери високого тиску оптимізують подачу холодоагенту та додають ефективності під час роботи на всіх режимах експлуатації. Безступеневе інверторне керування двигуна адаптивною автоматикою регулює зовнішній блок по фактичному навантаженню кожного з 5-19 внутрішніх блоків.

Hisense пропонує широкий вибір внутрішніх блоків – це 1-, 2-, 4-х та міні 4-хпоточні касетні блоки, канальні блоки високого та низького тиску, тонкі канальні AC- чи DC-блоки, підлого-стельові, настінні, підлогові безкорпусні, консольні, а також блоки з рекуперацією. За їх допомогою споживач може створити комфорт у приміщенні будь-якої складності та дизайну.

Hisense Hi-Smart «H» гарантовано дозволяє створити заощадливу VRF-систему з можливістю керування комфортом відповідно до індивідуальної потреби замовника. Одна VRF-система ефективно контролює мікрокліматом у кожному приміщенні окремо, це значно економніше в порівнянні з традиційними спліт-cистемами та швидше, ніж охолодження/обігрів інерційними системами з чіллерами/фенкойлами. Здатність працювати у режимі обігріву при -20°С є цілком достатнім, аби Hisense Hi-Smart «H» була головною чи навіть єдиною системою економного індивідуального опалення/охолодження для міського житла, котеджів, готелів чи офісних приміщень.

«Хайсенс Україна»

м. Київ, вул. Чаадаєва, 2
Тел.: +38 044 364 22 55
E-mail: office@hisense-air.com.ua
hisense-air.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 534


Залишити коментар

Telegram