Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

VOLCANO та WING з двигунами стандарту EC

Значна частка світового споживання електроенергії припадає на двигуни, що застосовуються у промисловості. Ці величини настільки високі, що їх зниженням зацікавилися не тільки користувачі двигунів, котрі покривають витрати, але й парламенти багатьох країн. Європейський Союз видає відповідні нормативні акти, які вимагають від виробників електричного обладнання використовувати все більш ефективні двигуни. Компанія VTS, виконуючи свою довгострокову стратегію та користуючись довірою серед своїх багаторічних клієнтів, вводить енергозберігаючі електродвигуни стандарту EС як стандарт у вентиляторних нагрівачах Volcano та повітряних завісах Wing.

Перевірені пристрої тепер з новим серцем

VTS_101 Серцем будь-якого пристрою для доставки повітря є вентилятор, тобто двигун з ротором. Він визначає основні параметри пристрою. Інженери VTS, використовуючи свій багаторічний досвід у виробництві та експлуатації, оптимізували аеродинамічну форму осьового ротора у Volcano та радіального у Wing, що забезпечило максимальну ефективність. Економія енергії, досягнута у вентиляторі, поєдналася з заощадженнями, отриманими внаслідок використання високоефективних електродвигунів стандарту ЕС (мал.1).

Чим характеризуються двигуни ЕC?

Це двигуни постійного струму, в яких замість щіток використовується електричний комутатор, котушки є стаціонарними, а магніти розташовані на роторі. Основною перевагою безщіткових двигунів є значно вища міцність та надійність, що пояснюється усуненням з конструкції щіток, які є найпоширенішою причиною несправності та механічним елементом двигуна, який найшвидше піддається зносу. Завдяки цьому єдиним елементом двигуна, який піддається зносу, є його підшипник. Усунення щіток забезпечує більш тиху роботу двигуна та підвищує енергоефективність.

Двигуни стандарту ЕC характеризуються:

 • нижчим споживанням електроенергії;
 • вищою ефективністю в цілому діапазоні регулювання;
 • більшою міцністю;
 • нижчими експлуатаційними витратами;
 • безшумною роботою при високих швидкостях обертання;
 • можливістю плавної регуляції продуктивності за допомогою сигналу 0-10 В постійного струму або MODBUS RTU;
 • меншим розміром двигуна при тій самій потужності.VTS_11

Мал. 1. Двигун стандарту EC є стандартним обладнанням нагрівачів вентиляторів Volcano та повітряних завіс Wing компанії VTS

Які переваги для користувачів становить використання двигунів EC у нагрівачі або повітряній завісі?

Висока ефективність двигунів ЕС безпосередньо впливає на зниження експлуатаційних витрат, що забезпечує клієнтам реальну економію. Крім того, можливість під'єднання 1-8 пристроїв до одного контролера VOLCANO EC або WING EC знижує інвестиційні витрати. Ми підготували ряд даних фінансового моделювання, з прикладом одного з них можна ознайомитися у іншій статті. Загалом, двигуни EC здатні знизити експлуатаційні витрати на 40% у порівнянні з двигунами попереднього покоління.

Нефінансові чинники, що сприяють вибору двигунів ЕС, - це, перш за все, комфорт безшумної роботи, плавне регулювання оборотів дозволяє адаптувати пристрій до власних потреб. Крім того, клієнт може спокійно спати - пристрої VTS покриваються 5-річною гарантією та виготовляються з думкою про довкілля.

Спеціальне управління

Використання усіх функцій Volcano та Wing було би неможливим без належної системи управління. Компанія VTS пропонує мікропроцесорні контролери, які підходять у тому числі для регуляції швидкості обертання або програмування розкладу роботи. Контролери (Табл. 1) ідеально вписуються у найновіші тенденції, відповідаючи найвищим технічним та естетичним вимогам.

Табл. 1 Зображення та опис контролерів VOLCANO EC та WING EC

Контролер VOLCANO EC Контролер WING EC
VTS_22 VTS_23
 • Робота з зовнішніми датчиками температури.
 • Календарі робочого часу нагрівача для робочих та вихідних днів.
 • Робота в системах BMS.
 • Можливість автоматичного та 3-ступеневого регулювання швидкості.
 • Можливість підключення 1-8 нагрівачів до одного регулятора!
 • Робота з датчиком відкривання дверей.
 • Календар часу роботи завіси для робочих та вихідних днів.
 • Робота в системах BMS.
 • Триступеневе регулювання швидкості обертання та двоступеневе регулювання потужності.
 • Можливість підключення 1-8 завіс до одного регулятора!

Сам контролер Volcano EC та Wing EC може керувати одним нагрівачем або завісою, але його величезна перевага полягає у можливості керування до 8 пристроями. Крім того, кожен з контролерів може моніторити та управляти роботою обладнання зовнішнього рівня системи BMS.

Під'єднання до BMS

BMS (англ. Building Management System) – це система управління будинком, завданням якої є інтеграція усіх автоматизованих систем, встановлених в будинку. Найважливішим завданням системи з точки зору користувача є зниження експлуатаційних витрат на будинок, пов'язаних з електричними, вентиляційними, опалювальними або охолоджувальними установками, при одночасному забезпеченні належного комфорту. У відповідь на зростаючий попит компанія VTS обладнала свої пристрої можливістю підключення до систем управління будинком BMS.

Таке під'єднання можливе безпосередньо до двигунів ЕС без використання автоматики або за її посередництвом, надаючи клієнту можливість вибору. Обидва варіанти для зв'язку з BMS використовують протокол MODBUS RTU, шину RS485.

VTS визначає екологічні тенденції у сфері теплохолодотехніки

Компанія VTS, усвідомлюючи зростаючі очікування клієнтів, зміну тенденцій на ринку та юридичні вимоги, визначає нові тенденції у галузі – екологічні та економічні рішення не можуть бути додатком до пропозиції, вони повинні стати стандартом і єдиним слушним рішенням.

Купуйте Volcano EC та Wing EC в інтернет-магазині

Веб-сайт vtsgroup.com.ua представляє компаню VTS в Украіїні. Портал створений для клієнтів, який дає вам можливість вибрати усі пристрої VOLCANO і WING разом з автоматикою. Перевірте конкурентні ціни та привабливі акції для постійних клієнтів!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 943


Залишити коментар

Telegram