Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Водозабірні фільтри для води – розумний вибір від Valtec

Сьогодні все більшої актуальності набуває питання фільтрації води для систем водопостачання. З яких джерел забирати воду та як її ефективно очищувати? Компанія VALTEC розв’язала цю проблему, запропонувавши новинки для ринку України – для забору води відразу два типи фільтрів: для фільтрації води, що надходить з відкритих водойм або від свердловин та колодязів

Компанія VALTEC подбала про те, щоб при виборі водозабірних фільтрів враховувалися різні умови забору води, запропонувавши два альтернативні варіанти – фільтри типу VT.158.01 та VT.158.P56 (див. рис. 1). В залежності від типу фільтруючого елемента, фільтр VT.158.01 рекомендується застосовувати при заборі води із відкритих водойм, а фільтр VT.158.P56 – із свердловин або колодязів. Особливістю водозабірних фільтрів є їх конструкція, яка враховує монтаж на великій глибині або безпосередньо перед входом у насос. Це дозволяє захистити робоче колесо помпи від передчасного пошкодження та одночасно очищує потік від нерозчинних механічних домішок.

Водозабірні фільтри для води із відкритих водойм

Водозабірний фільтр VT.158.01, виготовлений із нержавіючої сталі, призначений для забору води з відкритих водойм (наприклад, річок, озер, каналів та ін.). Його фільтруючий елемент має розмір отвору сітки 1000 мкм. При цьому відстань між центрами отворів сітки становить 1,6 мм. Таким чином, на 1 см2 припадає 59 отворів сітки. Такий фільтр має високу умовну пропускну здатність – від 10 до 150 м3 /год.

Зображення фільтр для колодязя Рис. 1. Загальний виглядфільтрів VT.158.Р56 іVT.158.01

Водозабірні фільтри для колодязів та свердловин

Основною сферою застосування фільтрів VT.158.Р56 є система забору води із свердловин та колодязів, оскільки фільтруючим елементом1 даного фільтра є металева сітка полотняного плетіння П56. Умовна пропускна здатність фільтра – 6-60 м3 /год. Такі фільтри здатні утримувати малу фракцію піску, що є цінною властивістю при заборі води з великої глибини.

Зображення фільтр водорозбірний конструкція Рис. 2. Будова водозабірних фільтрів VT.158.Р56 і VT.158.01

Конструкція водозабірних фільтрів для води

Водозабірні фільтри VT.158.Р56 та VT.158.01 мають подібну будову (див . рис. 2). Фільтри складаються з корпусу (1), тросу (2), основи (3), фільтруючого елемента (4) та різьбового патрубка (5). Корпус, трос, фільтруючий елемент та патрубок виготовлені із неіржавіючої сталі марки AISI 304, а основа – із ПВХ. Площа поверхні фільтрів VT.158.Р56 та VT.158.01 змінюється залежно до їх модифікації від 415 см2 до 6092 см2, фітинги – від 1" до 2". Температура робочого середовища 0 – + 70°С. Термін служби фільтрів становить 30 років. Водозабірні фільтри від VALTEC монтуються як горизонтально, так і вертикально. Перед фільтром рекомендується встановлювати зворотній клапан, наприклад, для моделей VT.151 та VT.161. Встановлювати фільтри рекомендовано на глибині 0,5-1 м до дна водойми чи колодязя. Правильний монтаж та експлуатація фільтрів з дотриманням паспортних рекомендацій виробника забезпечує їх довготривалу роботу та підвищує загальний термін служби.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 492


Залишити коментар

Telegram