Мерч AW-Therm інтернет магазин

Фільтри для води водозабірні – розумний вибір від Valtec

Сьогодні все більше назріває питання фільтрації води для систем водопостачання. З яких джерел забирати воду та як її ефективно очищувати? Компанія VALTEC вирішила цю актуальну проблему, запропонувавши новинки на ринку України – відразу два типи фільтрів в залежності від джерела забору води: для фільтрації води, що надходить з відкритих водойм або від свердловин та колодязів

Компанія VALTEC подбала про те, щоб при виборі водозабірних фільтрів враховувалися різні умови забору води, запропонувавши альтернативні два варіанти – фільтри типу VT.158.01 та VT.158.P56. В залежності від типу фільтруючого елемента, фільтр VT.158.01 рекомендується застосовувати при заборі води із відкритих водойм, а фільтр VT.158.P56 – зі свердловин або колодязів. Особливістю водозабірних фільтрів є їх конструкція, яка передбачена таким чином, щоб встановлювати їх на великій глибині та безпосередньо перед входом у насос. Це дозволяє захистити робоче колесо помпи від передчасного виходу її з ладу та одночасно очищувати потік від нерозчинних механічних домішок.

Водозабірні фільтри для води з відкритих водойм

Зображення водозабірні фільтри для води з відкритих водойм Водозабірний фільтр VT.158.01, виготовлений із нержавіючої сталі, призначений для забору води з відкритих водойм (наприклад, річок, озер, каналів та ін.). Його фільтруючий елемент має розмір осередку сітки 1000 мкм. При цьому відстань між центрами сітки становить 1,6 мм. Таким чином, на 1 см2 припадає 59 осередків сітки. Такий фільтр характеризується високою умовною пропускною здатністю – від 10 до 150 м3 / год.

Водозабірні фільтри для колодязів та свердловин

Зображення водозабірний фільтр для води з колодязів та свердловинОсновною сферою застосування фільтрів VT.158.Р56 є система забору води із свердловин та колодязів, оскільки фільтруючим елементом даного фільтра є металева сітка полотняного плетіння П56. Умовна пропускна здатність фільтра – 6-60 м3 /год. Такі фільтри здатні утримувати малу фракцію піску, що є цінною властивістю при заборі води з великої глибини.

Конструкція та матеріали водозабірних фільтрів для очищення води

Зображення конструкція водозабірного фільтра для очищення води За конструкцією водозабірні фільтри VT.158.Р56 і VT.158.01 мають подібну будову. У корпусі розміщено основу, на якій за допомогою тросу жорстко зафіксовано фільтруючий елемент. В основі наявні отвори, діаметром 25 мм для збільшення пропускної здатності. Корпус, трос, фільтруючий елемент та приєднувальний патрубок виготовлені із нержавіючої сталі марки AISI 304, що підвищує термін їх служби. Основа виготовлена із ПВХ.

Площа поверхні фільтрів VT.158.Р56 і VT.158.01 однакова і змінюється, в залежності від їх модифікації від 415 см2 до 6092 см2 . Фільтри працюють при температурі робочого середовища 0 – +70°С. Приєднувальний розмір фільтрів змінюється від 1" до 2", відповідно до цього змінюються і їх габаритні розміри. Середній повний термін служби фільтра становить 30 років.

Рекомендації по монтажу та експлуатації

Правильний монтаж та експлуатація фільтрів забезпечує довготривалу їх роботу та підвищує термін служби. Водозабірні фільтри від VALTEC можуть встановлюватися як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Перед фільтром рекомендується встановлювати зворотній клапан, наприклад моделей VT.151 та VT.161.

Важливим моментом є те, що фільтри повинні бути змонтовані таким чином, щоб не зазнавати навантажень від трубопроводу, таких як вигин, стиск, розтяг, кручення, перекоси, вібрація, не співвісність патрубків, нерівномірність затяжки кріплення. Рекомендовано встановлювати фільтри на глибині 0,5-1 метр до дна водойми чи колодязя.

При муфтовому з’єднанні фільтра слід використовувати в якості ущільнюючого матеріалу ФУМ (фторопластовий ущільнюючий матеріал), або сантехнічну поліамідну нитку. При виконанні з’єднування потрібно уважно слідкувати, щоб ущільнюючий матеріал не потрапив всередину фільтра та / або під золотникову тарілку зворотного клапану, щоб не пошкодити їх.

Під час експлуатації водозабірного фільтра потрібно звертати увагу на показники напору. Суттєве зниження напору свідчить про необхідність прочистити фільтр. Фільтр прочищається щіткою з металевою щетиною, при цьому не потрібно прикладати до нього великих зусиль, щоб не пошкодити фільтруючий елемент. Після прочищення фільтр слід промити у проточній воді. Дотримання усіх цих вимог дозволить використовувати водозабірні фільтри на максимальний термін експлуатації.

Термін гарантійного обслуговування вказується окремо. Протягом нього можуть бути пред'явлені претензії до якості, а несправні вироби безкоштовно ремонтуються або обмінюються на нові сервісним центром.

Запропонувавши споживачам відразу два типи водозабірних фільтрів, компанія VALTEC розширила свою пропозицію на ринку. Відтепер можна сміливо обирати найзручніше джерело забору води, як відкриті водойми, так і свердловини – фільтри VALTEC задовольнять усі ці умови, завдяки особливостям їх конструкції та тривалому терміну служби.

Більш детальна інформація на сайті: www.valtec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 236


Залишити коментар

Telegram