Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Місто Дніпро прийняло промисловців з усіх частин України та світу

25 - 27 вересня у місті Дніпро успішно пройшла щорічна Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики «Машпром», «ЛітЕкс», «Енергопром»

Изображение участники выставки в Днепре Не дарма виставка проходить на початку осені. Осінь вважається початком нового сезону. Тож на виставці компанії спілкуються, обмінюються досвідом, задають тренди розвитку, укладають вигідні контракти та вирушають опрацьовувати все отримане на своєму підприємстві. А збираються компанії вже котрий рік підряд у Дніпрі тому, що Дніпропетровський регіон вважається індустріально розвиненим, та є промисловим центром України. Виставка об’єднує вітчизняних виробників та дає змогу нових ділових знайомств та відносин з нерезидентами.

Серед учасників нараховувалось майже 100 компаній з центральної, східної та західної України, Білорусії, Росії, Туреччини, Польщі, Німеччини та Китаю. А серед відвідувачів виставки були представники фірм та окремі спеціалісти: керівники, інженери, технологи, головні механіки, комерційні директори. Загальна кількість відвідувачів склала близько 1500 чоловік.

Зображення семінари та конференції на виставці у ДніпріУ рамках виставки також пройшла насичена ділова програма:

  • 25 вересня, у перший день виставки відбулось одразу декілька заходів: Презентація «Програми ЄБРР для малого і середнього бізнесу. Підвищення внутрішньої ефективності та активний розвиток». Під час презентації була доповідь від власника компанії, котра отримала міжнародні дотації для свого підприємства. У всіх присутніх була можливість задати питання та отримати корисні знання за рахунок чужого досвіду.
  • Семінар «Концепція виробництва високоточних виливок в цехах Smart founding»

26 вересня пройшов семінар « Просування промислового бізнесу через соціальні мережі». Для учасників виступали двоє досвідчених маркетологів, котрі розповідали про новітні інструменти для розвитку свого бізнесу.

Зображення стенд журнала AW-Therm

27 вересня пройшла Ярмарка вакансій. У рамках виставки, організатори зібрали компанії, котрі шукають спеціалістів до себе на виробництво, а спеціалісти, котрі шукають роботу могли ознайомитись з вакансіями.

Якщо вам не вдалось у цьому році потрапити на виставку, то обов’язково завітайте наступного року. Не втрачайте шанс бути там, де відбуваються визначальні події промисловості!

З повагою, оргкомітет виставки
ООО Експо-центр «Метеор»

Тел.+38 (056) 373-93-72, (067) 639-86-79
www.expometeor.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 961

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram