Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Виставка Машпром-Літекс-Енергопром у Дніпрі

Традиційна об’єднана міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» з промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики відбулась у м. Дніпро з 10 по 12 жовтня 2018 р

Зображенні відкриття виставки у Дніпрі Ця знакова подія для промисловості України продемонструвала тенденції розвитку країни, новітні технології від національних виробників та зарубіжних компаній.

У цьому році у виставці взяли участь 115 компаній з різних областей України, а також з Великобританії, Польщі, Німеччини, Туреччини тощо.
Виставка щорічно цікавить осіб, які приймають рішення на промислових підприємствах – головних механіків і технологів, інженерів, енергетиків, керівників підрозділів, провідних спеціалістів. Цього року виставку відвідало більше ніж 2000 осіб, які цікавляться розвитком сучасних промислових технологій.

Під час виставки відбулися спеціалізовані конференційні заходи.

Зображення круглий стіл на вистаці МАШПРОМ у Дніпрі «Круглий стіл «Сучасні high-tech технології та обладнання ливарних цехів для малосерійного та масового виробництва відливок» висвітлив особливості сучасних високотехнологічних способів литва та рекомендації щодо їх застосування, обговорювались відгуки та досвід від тих підприємств, де зазначені технології вже було впроваджено.

Майстер-клас «Ефективне відновлення направляючих металообробних станків за допомогою вітчизняних полімерних матеріалів» охопив питання особливостей композитних матеріалів, технологію відновлення направляючих ковзання для станків різних типів, методику видалення подряпин на направляючих шліфувальних станків, відновлення допусків і посадок підшипників і пінолей розточних станків тощо.

Наступна міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» запланована на жовтень 2019 р. Слідкуйте за повідомленнями від організаторів та за новинами на сторінках видання AW-Therm у друкованій та мультимедійних версіях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 176

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram