Виставка Машпром-Літекс-Енергопром у Дніпрі

Традиційна об’єднана міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» з промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики відбулась у м. Дніпро з 10 по 12 жовтня 2018 р

Зображенні відкриття виставки у Дніпрі Ця знакова подія для промисловості України продемонструвала тенденції розвитку країни, новітні технології від національних виробників та зарубіжних компаній.

У цьому році у виставці взяли участь 115 компаній з різних областей України, а також з Великобританії, Польщі, Німеччини, Туреччини тощо.
Виставка щорічно цікавить осіб, які приймають рішення на промислових підприємствах – головних механіків і технологів, інженерів, енергетиків, керівників підрозділів, провідних спеціалістів. Цього року виставку відвідало більше ніж 2000 осіб, які цікавляться розвитком сучасних промислових технологій.

Під час виставки відбулися спеціалізовані конференційні заходи.

Зображення круглий стіл на вистаці МАШПРОМ у Дніпрі «Круглий стіл «Сучасні high-tech технології та обладнання ливарних цехів для малосерійного та масового виробництва відливок» висвітлив особливості сучасних високотехнологічних способів литва та рекомендації щодо їх застосування, обговорювались відгуки та досвід від тих підприємств, де зазначені технології вже було впроваджено.

Майстер-клас «Ефективне відновлення направляючих металообробних станків за допомогою вітчизняних полімерних матеріалів» охопив питання особливостей композитних матеріалів, технологію відновлення направляючих ковзання для станків різних типів, методику видалення подряпин на направляючих шліфувальних станків, відновлення допусків і посадок підшипників і пінолей розточних станків тощо.

Наступна міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» запланована на жовтень 2019 р. Слідкуйте за повідомленнями від організаторів та за новинами на сторінках видання AW-Therm у друкованій та мультимедійних версіях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 1 886

Вас может заинтересовать:Оставьте комментарий

Telegram