Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставка Машпром-Літекс-Енергопром у Дніпрі

Традиційна об’єднана міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» з промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики відбулась у м. Дніпро з 10 по 12 жовтня 2018 р

Зображенні відкриття виставки у Дніпрі Ця знакова подія для промисловості України продемонструвала тенденції розвитку країни, новітні технології від національних виробників та зарубіжних компаній.

У цьому році у виставці взяли участь 115 компаній з різних областей України, а також з Великобританії, Польщі, Німеччини, Туреччини тощо.
Виставка щорічно цікавить осіб, які приймають рішення на промислових підприємствах – головних механіків і технологів, інженерів, енергетиків, керівників підрозділів, провідних спеціалістів. Цього року виставку відвідало більше ніж 2000 осіб, які цікавляться розвитком сучасних промислових технологій.

Під час виставки відбулися спеціалізовані конференційні заходи.

Зображення круглий стіл на вистаці МАШПРОМ у Дніпрі «Круглий стіл «Сучасні high-tech технології та обладнання ливарних цехів для малосерійного та масового виробництва відливок» висвітлив особливості сучасних високотехнологічних способів литва та рекомендації щодо їх застосування, обговорювались відгуки та досвід від тих підприємств, де зазначені технології вже було впроваджено.

Майстер-клас «Ефективне відновлення направляючих металообробних станків за допомогою вітчизняних полімерних матеріалів» охопив питання особливостей композитних матеріалів, технологію відновлення направляючих ковзання для станків різних типів, методику видалення подряпин на направляючих шліфувальних станків, відновлення допусків і посадок підшипників і пінолей розточних станків тощо.

Наступна міжнародна виставка «Машпром-Літекс-Енергопром» запланована на жовтень 2019 р. Слідкуйте за повідомленнями від організаторів та за новинами на сторінках видання AW-Therm у друкованій та мультимедійних версіях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 218

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram