Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставка ISH-2021 – новий цифровий вимір

Менш ніж за два місяці провідна світова виставка ISH для галузі HVAC віртуально відчинить свої двері, і сектор санітарії та вентиляції та кондиціювання повітря вперше проведе свій форум в цифровій формі з 22 по 26 березня 2021 р

Як завжди, наймасштабніша виставка у світі в даному секторі буде висвітлювати досягнення у цій сфері. На додаток до найновітніших виробів та сервісів експонентів, відбудеться програма лекцій, сеансів конференцій у прямому ефірі та великий віртуальний ярмарок замовлень дасть змогу ознайомитись із останніми подіями та перспективами в галузі водопостачання, вентиляції та кондиціонування.

Найсучасніший тренд галузі – рішення для розумного будинку, що впроваджують інтелектуальні концепції водопостачання – діджиталізація та підключення в системах питної води.

Дисплей на водопровідному крані

Популярність програм для розумного будинку зростає. Хоча їх все ще в основному можна знайти у сферах розваг, комунікацій, енергоменеджменту та безпеки, розробки для питної води також мають значний потенціал, хоча і дотепер вони ще є певною новинкою.

Зображення RE.SOURSE REHAU «Сьогодні арматура може постачати набагато більше, ніж просто воду… Фірми-виробники все більше зосереджуються на потребах та запитах людей. Їх метою є створення справжньої доданої вартості, надання більшої зручності та підвищення як здоров’я, так і життєвого тонусу», – пояснює Вольфганг Бурхард, керуючий директор німецької асоціації VDMA Fittings та речник ініціативи «Блакитна відповідальність» («Blue Responsibility» – сталі рішення у галузі санітарії та водопостачання).

Виробники сполучають між собою арматуру не тільки в водопровідну, але й в електронну мережу та керують ними за допомогою смартфонів, що дозволяє користувачеві централізовано регулювати, наприклад, витрату та температуру арматури для душу, умивальника та кухні. Таким чином, ванни можна наповнити водою бажаної температури одним кліком миші чи дотиком до сенсорного екрану гаджета. Власникам будинків арматура автоматично надсилає повідомлення на смартфони, як тільки система виявляє незвично велике споживання води або протічку труби, тож вони можуть негайно вжити всіх необхідних заходів для усунення несправності.

Гігієна в часи коронавірусу – технологія питної води є ключовим фактором

Вірусна пандемія не тільки багато в чому знизила темп нашого життя. Циркуляція питної води також значно уповільнилася. Оскільки багато приміщень було закрито, а кількість людей в офісах значно зменшилась, у багатьох будинках по трубах не текла або майже не текла вода. І це проблема, тому що, якщо вода застоюється, в трубах можуть швидко утворюватись патогенні біоплівки із шкідливих мікроорганізмів та бактерій.

Аби запобігти цьому, треба аби вода перебувала в русі, тоді біоплівкам важко формуватися, і небезпека забруднення води значно зменшується. І в цьому випадку діджиталізація є ключем до оптимального керування водою.

Розумні гігієнічні системи дозволяють промивати питну воду регулярно чи час від часу. Клацніть на додаток виробника – це все, що потрібно для запуску насосів, активації клапанів та відкривання кранів. Температуру промивки установки гарячою водою можна регулювати та зменшити небезпеку появи легіонел, які найшвидше розмножуються, коли температура води знаходиться в межах від 25 до 55°C.

У цьому зв'язку важливим є не тільки окрема арматура, але і вся система. З цієї причини, зокрема, виробники фірмової продукції пильно стежать за системою подачі та розподілу питної води в цілому. Поєднуючи апаратне та програмне забезпечення, вони пропонують інноваційні рішення, які гарантують чудову якість питної води навіть у часи міжнародної пандемії.

Реєструйтеся для участі у віртуальних заходах виставки ISH-2021 на сайті Франкфурт-Мессе.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 148


Залишити коментар

Telegram