Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Запрошуємо відтворювати майбутнє «зеленої» енергетики разом!

Відновлювані джерела енергії та енергетична безпека набули нової актуальності після вторгнення росії в Україну. На сьогодні зруйновано та пошкоджено більшість обʼєктів ВДЕ. Однак це не зупинить розвиток галузі. Україна, приєднавшись до загальносвітових процесів, твердо стала на шлях розвитку відновлюваної енергетики, скорочення поточних витрат на енергоспоживання, декарбонізації економіки, децентралізації енергетичних систем

Зображення Міжнародна виставка ECOENERGY EXPO 2024

Впровадження новітніх технологій ВДЕ, побудова резервного, автономного та децентралізованого енергопостачання, впровадження розумних енергосистем та систем довготривалого зберігання енергії надасть надійності та сталості енергетичній системі.

Мета Міжнародної виставки ECOENERGY EXPO 2024 – максимально широко розкрити величезний потенціал та конкурентні переваги сучасних технологій ВДЕ, консолідувати на єдиному майданчику професійну спільноту.

Основні завдання виставки ECOENERGY EXPO 2024:

  • Стимулювання до впровадження сучасного енергетичного й електротехнічного обладнання, цифрових технологій та систем накопичення енергії для сонячної та вітрової генерації;
  • Активізація використання альтернативних видів палива, екологічно чистих видів транспорту;
  • Просування заходів з енергозбереження та енергоефективності;
  • Привернення уваги до екологізації діяльності підприємств ПЕК, промисловості та транспорту.

Будемо раді Вашій участі у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «EcoEnergy Expo 2024».

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».
Контакти:
тел.: +38 095 268-05-84
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

Докладніше про виставку за посиланням.
Реєстрація за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 893


Залишити коментар

Telegram