Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Viessmann Vitocal – нове покоління теплових насосів

Нове покоління теплових насосів Viessmann Vitocal – як ніколи раніше надійна, компактна і екологічно чиста інноваційна технологія дозволяє особливо ефективно використовувати тепло навколишнього середовища для опалення та охолодження

Теплові насоси – ТН – набувають все більшого поширення завдяки очевидній економічності та енергоефективності. Теплові насоси Viessmann використовуються для нового будівництва та модернізації опалення в існуючих будівлях. Широкий асортимент та спектр характеристик і особливостей дає можливість кожному споживачеві обрати тепловий насос, так би мовити, «під себе», за власними вимогами. Структурно-геологічні умови, а також персональні вимоги замовника можна враховувати ще на етапі проектування. Крім моновалентного режиму, теплові насоси можуть працювати разом із сонячними установками та з існуючими системами.

Новий тепловий насос Viessmann Vitocal був навіть спеціально розроблений для використання в існуючих будівлях.

Із температурою подачі до +70 °C теплові насоси типу «моноблок повітря-вода» Vitocal 150-A / 250-А були спеціально розроблені для модернізації будівель із радіаторним опаленням.

У більшості випадків тепловий насос використовується в новобудовах. Але навіть у існуючих будівлях можна відмовитись від газового обладнання на користь альтернативним джерелам енергії. Вони не тільки зменшують споживання викопного палива, тим самим зберігаючи цінні ресурси та скорочуючи викиди CO2, що шкодить клімату. Обираючи Vitocal, замовник також обирає тиху, економічну та безпечну систему опалення.

Переконливими перевагами є висока енергоефективність, зручне керування програмою, стабільна робота та привабливий дизайн, рис. 1.

Зображення Тепловий насос Viessmann Vitocal 250-A

Рис. 1. Тепловий насос Vitocal 250-A

Технологія Climate Protect+++ захищає довкілля і клімат. Нові теплові насоси серії Vitocal 15x/25х-А використовують «зелений» холодоагент R290 (пропан), який вважається особливо екологічно чистим, що має дуже низький показник GWP100 = 0,02 (потенціал глобального потепління), рис. 2.

Зображення Індекс GWP100 для Vitocal 15x/25х-А

Рис. 2. Індекс GWP100 для Vitocal 15x/25х-А

Тепловий насос Viessmann Vitocal: особливості типу виконання

Для прикладу, Vitocal 250-A розроблено як настінний котел, який особливо економить місце, тоді як Vitocal 252-A є підлоговим компактним агрегатом із вбудованим 190-літровим бойлером ГВП. Обидві моделі доступні з потужністю 10 і 13 кіловат (для A7/W35). З COP (коефіцієнт продуктивності) понад 5,3 (для A7/W35) вони генерують більш, ніж у п’ять разів більше корисної енергії від однієї кіловат-години електроенергії. Vitocal 250-A та Vitocal 252-A також можна використовувати для охолодження будівель у спекотні літні дні.

Тепловий насос Viessmann Vitocal: Hydro AutoControl значно прискорює монтаж

Запатентована гідравлічна система Hydro AutoControl значно прискорює встановлення нових теплових насосів. Це гарантує адаптацію пристроїв майже до всіх доступних систем опалення під час процесу модернізації та усуває трудомісткі монтажні роботи, які потребують інші теплові насоси. Наприклад, система вже постачається з інтегрованою та підключеною буферною ємністю опалювальної води. Датчик витрати також інтегрований і працює з перепускним клапаном для підтримки оптимальної швидкості циркуляції. Hydro AutoControl також означає, що площа, яку займає обладнання на 60% менша, ніж у звичайних системах ТН.

Тепловий насос Viessmann Vitocal: тихіше за тишу

Ви використовуєте теплові насоси повітря/вода в щільно забудованих комплексах таунхаусів? Технологія Advanced Acoustic Design+ дозволила Vitocal 150/250-A та Vitocal 151/252-A бути одними з найтихіших агрегатів у своєму класі у режимі повного та часткового навантаження. Вентилятор має наднизький рівень шуму та використовує інтелектуальний блок регулювання швидкості, який значно знижує повітряний шум під час роботи з повним і частковим навантаженням. У результаті ці інноваційні пристрої мають надзвичайно низькі рівні шумового тиску 35 дБ(A) у режимі зниження рівня шуму та на відстані чотирьох метрів за умов автономного встановлення. Тому не проблема встановлювати їхні зовнішні блоки в місцях щільної забудови.

Тепловий насос Viessmann Vitocal: надсучасний дизайн

Зовнішні блоки, відзначені нагородою iF Gold Design Award, відрізняються чітким дизайном Diamond Edge у стилі, що є «поза часом». Колірна гамма Vitographit підкреслює високу якість цих атмосферостійких пристроїв. Таким чином, зовнішні блоки теплових насосів Vitocal (рис. 3) встановлюють новий стандарт у дизайні та гармоніюють практично з будь-яким фасадом будинку.

Зображення зовнішні блоки теплового насосу

Рис. 3. Зовнішні блоки теплового насосу

Переваги для сервісних інженерів та інсталяторів:

 1. Монтаж і конструкція такі ж прості, як і у настінного газового котла.
 2. Значно швидший монтаж внутрішнього блоку.
 3. Приблизно на 50% менше компонентів для встановлення, ніж у звичайних пристроях.
 4. Запатентована гідравлічна система Hydro AutoControl.
 5. Під час введення в експлуатацію не потрібно підтримувати мінімальну швидкість потоку, об’єм циркуляції або температуру води.
 6. Низький рівень шуму дозволяє розмістити систему будь-де на території.
 7. Сервісне з’єднання без Wi-Fi дозволяє швидше реагувати на несправності.
 8. Висока температура подачі +70°C (за зовнішньої температури до -15°C).
 9. Єдиний додаток для роботи та обслуговування для всіх теплогенераторів (від газового конденсаційного котла до теплового насосу).
 10. Можна розділити для зручності транспортування в обмеженому просторі (Vitocal 252-A).

Переваги для користувачів:

 1. Ідеально підходить для модернізації з температурою подачі до +70°C.
 2. Висока ефективність за менших експлуатаційних витрат.
 3. Захищає клімат і навколишнє середовище (Climate Protect+++).
 4. Надійна робота та чудова ефективність.
 5. Швидше реагування на несправності гарантовано.
 6. Дуже тиха робота дозволяє розмістити систему в будь-якому місці на території (надбезшумна).
 7. Інтегрована система енергоменеджменту для прозорого відстеження енергоспоживання та витрат.
 8. Активне охолодження в літній період.

Відео. Застосування теплового насоса у коттеджі

Отже, з ТН Viessmann Vitocal кожен знайде переваги, важливі особисто для себе й не тільки.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 308

Вас може зацікавити:3 коментаря

 • СОР в різних точках Ви можете знайти в технічній документації на сайті viessmann.ua

5
5
5
Залишити коментар

Telegram