Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Відновлена енергетика України спиратиметься на «безвуглецеві» технології

Зораження Герман Галущенко Рашисти зруйнували або окупували 90% вітрових і 30% сонячних електростанцій в Україні, - про це під час міжнародної конференції з відновлення України у Лугано (Швейцарія) повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Крім того, зруйновано чи захоплено 30,1% когенераційних установок (ТЕС), а також Запорізька АЕС.

Проте міністр наголосив, що навіть зараз енергомікс України на 70% є безвуглецевим завдяки великій частці атомної енергетики. Це наразі найбільший показник «чистоти» або «безвуглецевості» енергетики серед всіх країн ЄС.

Г. Галущенко закликав європейських партнерів допомогти українським містам, які зазнали значних руйнувань через дії РФ, відновити енергетичні потужності та інфраструктуру із застосуванням саме «зелених» технологій.

За планом відновлення на першому етапі в Україні готуються побудувати 7,1 ГВт нових потужностей «зеленої» енергетики, а також встановити 750 МВт промислових мережевих акумулюючих потужностей.

Також концепція відновлення енергосектору України передбачає подальший розвиток атомної генерації. Як повідомлялося раніше, НАЕК «Енергоатом» та американська компанія Westinghouse наприкінці червня обговорили нагальні питання двосторонньої співпраці, зокрема про підготовку нормативно-правової документації для будівництва в Україні ще 4-х атомних енергоблоків за технологією AP1000 на додаток до 5-ти, про реалізацію практичних кроків зі створення інженерно-технічного центру Westinghouse в Україні та про постачання ядерного палива для всіх атомних електростанцій України - в рамках угод, підписаних між ДП «НАЕК «Енергоатом» та Westinghouse Electric Company на майданчику Хмельницької АЕС ще на початку червня.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 232 / 2022-07-05 10:50:34


Залишити коментар

Telegram