Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

SlimStar PAP – вентиляційна установка з контролем температури та вологості

Чому у приміщенні потрібно контролювати не лише температуру, але й вологість? У чому унікальність SlimStar PAP від Aerostar?

Зазвичай для підвищення рівня вологості повітря рекомендують використовувати зволожувачі. Проте побутова вентиляційна установка з контролем вологості — це найбільш сучасне та професійне розв'язання цієї проблеми.

SlimStar PAP від Aerostar: призначення та характеристики

Зображення вентиляційна установка SlimStar PAP від Aerostar SlimStar PAP — компактна припливно-витяжна вентиляційна установка з технологією контролю температури та вологості повітря, що призначена для вентиляції повітря невиробничих об'єктів. Але SlimStar PAP від Aerostar може успішно застосовуватися в житлових та офісних приміщеннях.

SlimStar PAP забезпечує:

 • ефективну рекуперацію тепла;
 • повернення вологи до 50%;
 • комфортне керування.

У стандартну комплектацію SlimStar PAP входить ентальпійний рекуператор з ER-паперу.

Абревіатура PAP означає застосування у рекуператорі спеціального ER-паперу, який відрізняється високою вологопроникністю, хорошою герметичністю, стійкістю у процесі експлуатації, стійкістю до зношування та простотою в обслуговуванні.

Рекуператор — ключовий елемент установки

Зображення рекуператор PAP вентлиційної установки SlimStar PAP Рекуператор PAP є ключовим елементом установки, який окрім збереження тепла забезпечує оптимальну вологість повітря у житлових приміщеннях. Це відрізняє його від роторного або пластинчатого рекуператорів.

Завдяки структурі мембрани з ER-паперу рекуператор повертає тепло та вологу від витяжного повітря припливному, а також запобігає проникненню шкідливих речовин ззовні.

При цьому потоки витяжного та припливного повітря не перемішуються, обмін вологою відбувається виключно завдяки дифузії молекул води.

Також у комплектацію SlimStar PAP входять припливний та витяжний відцентрові EC-вентилятори із загнутими назад лопатками. Вони продуктивні та тихі.

Двигун із зовнішнім ротором класу ІЕ5 забезпечує економію ресурсів у процесі експлуатації.

Фільтри відповідають міжнародним нормам якості: сертифікат EN ISO 9001: 2000 та гігієнічний сертифікат PZH. У стандартному виконанні вентиляційна установка комплектується двома фільтрами класу G4: витяжним та припливним.

SlimStar PAP також оснащена байпасом з дистанційним керуванням. Пульт керування дозволяє відкрити байпас за необхідності охолодження приміщень вуличним прохолодним повітрям, коли надворі доволі тепло.

Завдяки відсутності в установці електричного нагрівача, фактичне енергоспоживання складає 160-320 Вт, що дозволяє суттєво економити на експлуатації.

Smart керування SlimStar PAP

Зображення керування вентиляційною установкою Керування установкою забезпечено завдяки:

 • вбудованій системі автоматики;
 • регулюванню температури у приміщенні байпасом;
 • автоматичному або ручному перемиканню між режимами (зима / літо);
 • перемиканням швидкостей вентилятора;
 • ручним або автоматичним відкриттям клапана байпаса.

Розумна система автоматизації надає користувачам та проєктувальникам різноманітні можливості. Контролер дозволяє інтегрувати вентиляційну установку в систему BMS (Building Management System). Агрегат оснащений вбудованою системою автоматики та сенсорною LCD-панеллю керування.

Сучасний дизайн

SlimStar PAP має ультралегку, але міцну конструкцію:

 • товщина панелей корпусу – 15 мм;
 • корпус з оцинкованої сталі;
 • з тепло- та звукоізоляцією з фольгованої вати;
 • зручний та швидкий монтаж завдяки кріпильним куточкам;
 • конструкція установки забезпечує просте обслуговування в процесі експлуатації;
 • порошкове епоксидоване покриття корпусу палітри RAL.

Навіщо контролювати відносну вологість повітря?

Контроль вологості на виробництві часто зумовлений вимогами виробничого процесу. Постає питання: а чи потрібно контролювати цей параметр мікроклімату у приміщеннях, де перебувають люди?

Сухе повітря — справжнє лихо для офісів, житлових будинків, навчальних закладів. У цих приміщення дорослі та діти перебувають довгий час, й вплив недостатньо зволоженого повітря проявляється у виникненні різних проблем.

Сухе повітря може спровокувати алергію

При достатньому рівні вологості пил, шерсть, частинки шкіри, пилок осідають на підлогу. Якщо повітря сухе — алергени залишаються в повітрі й людина їх вдихає. Низька вологість може призводити до пересихання слизових оболонок та викликати свербіж, подразнення носової порожнини, кровотечу з носа. Корочки, що утворилися в носі, ускладнюють дихання.

При недостатній вологості повітря шкіра стає сухою. Це викликає лущення, розтріскування. Занадто сухе повітря може загострювати проблеми зі шкірою (екзема, акне).

При нормальній вологості у приміщенні статична електрика природно розсіюється. У сухому повітрі воно починає накопичуватися. Внаслідок цього одяг та волосся можуть електризуватися. Це утворює дискомфорт та небезпечно при роботі з офісним електронно-обчислювальним обладнанням.

Установка SlimStar PAP від Aerostar – сучасне енергоефективне рішення, яке радикально усуває проблеми із нормалізацією вологи у припливно-витяжній вентиляції та забезпечує якісний мікроклімат у приміщеннях, де довгий час перебувають люди.

Менеджери Aerostar Group допоможуть підібрати вентиляційне обладнання для ваших потреб:

+38 (044) 35 121 35
office@aerostar.ua
aerostar.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 776

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram